Skocz do zawartości

[Spodenki] +200 km +8 h


beaverbrook

Rekomendowane odpowiedzi

Crafty c2 mozna dostac ponizej 400pln ;-p

Warto dodac iz niektore z ich sa dosc wytrzymale na szlify. Sam sprawdzilem to w niedziele...przy 30km/h, doopsko  w strzępach, gatki cale ;-)

No chyba ze to byl aquaplanig i jechalem tylkiem po wodzie ;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam

Zastanawiam się nad zakupem bokserek Brubeck. Przydadzą się na Pomorska500 i na dłuższe wypady, Dotychczas jeździłem w bokserkach bezszwowych i spodenkach 4F, dystans maksymalny 80 km. Tyłek  może trochę bolał, ale bez tragedii. W mojej ocenie taki zestaw się sprawdzał. Ale nie wiem jak będzie na dłuższych dystansach. Moje siodełko to Vader V3 (160 mm szerokości). Chciałem zmienić siodełko na żelowe lidlowskie Witttkopa Medicus MTB szerokość chyba 145 mm i to była tragedia, zrobienie kilku km było męczarnią.

 

Tylko czy siodełko 160 mm nie jest za szerokie na bokserki z wkładką. Po powrocie z Witkkopa na Vadera poczułem jakbym usiadł na kanapę. Wygodnie, pytanie czy nie za wygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jeżdżę w bokserkach nie znam się na siodełkach z lidla ale poniżej masz prawdę uniwersalną:

Szerokość siodełka to ma się nijak to spodenek - ono ma pasować do d...y a nie do rodzaju materiału czy wkładki... masz swój indywidualny rozstaw kości kulszowych... jak walisz taki rozstrzał pokroju 145 - 160 to nie masz szans mieć optymalnie/wygodnie - bo d...e masz jednej określonej szerokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Małe sprostowanie siodełko z lidla to siodełko MTB: ok. 278 x 138 mm.

Kupiłem mojej białce Rometa Orkan 2 D. Tam jest siodełko Rometa szer. 145 mm (czekam na dokładne informacje od Rometa nt siodełka). Zrobiłem na nim 19 km w bokserkach bezszwowych, nie było problemu. Oczywiście czułem, że siedzę na nim pierwszy raz, czułem kości kulszowe ale nie było źle. Myślę, że polubię się z tym siodełkiem. Ale bokserki Brubecka i tak już zamówiłem na dłuższe dystanse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...