Skocz do zawartości

[koszyk na bidon] z jak największym zakresem regulacji


TheJW

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam koszyka na bidon, który da się opuścić możliwie najniżej względem otworów montażowych w ramie (dolna rura, na podsiodłówce raczej nie będzie koszyka).
Scott wymyślił sobie, że w rozmiarze S da możliwość zamontowania dwóch koszyków, co skutkuje tym, że ani jednego, ani drugiego nie da się wyciągnąć. ;) No chyba, że użyje się bidonów 330ml... Doraźnie zamontowałem Elite Custom Race Plus z dorobionymi otworami, ale nadal jest za wysoko.

Macie jakieś pomysły, kto może produkować takie cuda?

P.S. Nie interesują mnie cuda z Aliexpress i "druciaki".

P.P.S. Tak sobie myślę, że można by jeszcze spróbować koszyk w stylu Elite Canibal XC lub jakiś z bocznym wkładaniem/wyciąganiem. Ktoś przerabiał je w małych ramach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dokumosa nie gubisz bidonu na korzeniach albo "tarce"?

@michuuu biorę to pod uwagę, ale mam obawy, że "będzie brzydki"... Skoro stwierdziła, że jednak nie kupimy bardzo podobającego się jej roweru, bo "ona nie dobierze potem żadnego stroju do tego koloru lakieru", to już widzę reakcję na koszyk o "dziwnym" kształcie.
W co ja się wpakowałem kupując jej ten rower... :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak bidony elite (swoją drogą nie używam bo śmierdzą nawet te drogie i zmywarka szybko je niszczyła) ale camelback w koszykach elite custom race trzymają się solidnie. W trekkingu mam 2 custom racy bo tu żadna rura nie przeszkadza. W mtb wszelakich już tylko canibale. Zwróć uwagę, że w canibal bidon potrzebuję odrobinę miejsca w górę i dopiero wyłazi bokiem. Tyle co tu mam jest w 100% wystarczające...

https://www.forumrowerowe.org/uploads/garage_images/monthly_2019_08/20190803_172042_resize.jpg.7d7923c7ce34a8ec7be237aa08ab7191.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...