Skocz do zawartości
Eremita

[kurtka zimowa] MTB ST 500 Męska Rockrider

Rekomendowane odpowiedzi

Eremita

Witam. Ma ktoś taką kurtkę z decatlona MTB ST 500 MĘSKA ROCKRIDER. Warta swej ceny? Czy polecacie coś innego? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
biker_xc

Mam jeżdżę do -10 ale zakładam jeszcze koszulkę  termiczną długi rękaw z decatlon za około 50 PLN i polar też z decatlon z tych najcieńszych. Przy temperaturach jesiennych tak około 10st tylko termiczna 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
provayder

Też mam tą kurtkę i zakup jej uważam za udany. Do 0-5'C pod kurtkę spokojnie wystarcza terma na długi rękaw i ewentualnie na to koszulka na krótki rękaw. Poniżej 0'C jako drugą warstwę zakładam bluzę na długi rękaw.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Eremita

A wentylacja jest wystarczająca? Ja do tej pory jeździłem w kurtce z lidla i o ile było mi w niej ciepło, to problemem jest to że ze jak ja ściągam od spodu jest mokra, wypacam się w niej jak na sałnie ;/ 

Taki cienki polar to dobry pomysł przy okazji zakupu kurtki też go wezmę :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
biker_xc

Ta kurtka to nie plandeka, więc jest naprawdę dobra.  Ona nie jest wiatroszczelna. Też jeździłem wcześniej w kurtce z Lidla typu plandeka i też wszystko było mokre.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Eremita

Mam i ja.  Pojechałem przejrzałem co tam jeszcze mają i kupiłem :) Wydaje mi mi się że jest najlepszą opcją nie jest taka obcisla jak niektóre do jazdy na codzień super, dobrze zakrywa plecy. Szkoda tylko że w tyle nie ma kieszeni.  Dzięki z pomoc :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta