Skocz do zawartości

[licznik rowerowy] jak go naprawić


JuraMałopolska

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie mam licznik rowerowy VDO W.L. 3.1. i nie wiem jak ponownie wpisać swoje kilometry całkowitego dystansu i zrobić tak aby kilometry które robię podczas pojedynczych wypraw naliczały mi się w całości dystansu! Coś kiedyś przestawiłem i musiałem pojedyncze wycieczki spisywać na kartce i nie umiem teraz dodać je zliczone do licznika! Czy ktoś pomoże? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nawet po polsku ale nie umiem tam znaleźć tego zagadnienia! 

https://www.instrukcjaobslugipdf.pl/vdo/m3-wl/instrukcja?p=3

Nie wiem czy mam baterię wyjąć? czy nie wiem ten mikro przycisk na nadajniku wcisnąć bo poza tym że za miast roweru numer 1 mierzy mi numer 2 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Na stronie 27 masz opisane jak ustawić całkowity dystans, z tego co tam jest napisane wynika, że nie trzeba wyjmować baterii.

Według tego co jest na s. 34 powinno naliczać całkowity dystans niezależnie od innych ustawień i w większości liczników tak jest, że nie trzeba nic wciskać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale nalicza mi na rower 2 a nie na 1 wciskam to w bazie mały przycisk i nie chce mi zaświecić bodajże na czerwono by naliczało rower1. Druga sprawa czy żeby naliczyło mi dystans z jednej jazdy to musi stoper być włączony? ten czarny punkcik z literą s? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...