Skocz do zawartości

[części] Wyprzedaż - pedały, mostki, kierownica, Tacx blue matic


Piter233

Rekomendowane odpowiedzi

Na sprzedaż lecą następujące tanie części:
Pedały Shimano M520 - 20 zł
stan nieznany ale luzów raczej nie mają, wykręciłem z używanego roweru i nawet na nich nie jeździłem, bez bloków
Look S-track - 30 zł
używane przez ok. 2000 km, nie podeszły mi, jestem drugim właścicielem, lekkie luzy. W komplecie bloki w całkiem niezłym stanie. Mają trochę uderzeń na skrzydełkach, stąd niska cena, ale są w stanie jak najbardziej do jazdy. Dokładniejsze zdjęcia dla zainteresowanych
Mostek Nexelo - 60 mm, +7 stopni, 31,8 - 20 zł
Używany bardzo mały, praktycznie bez rys.
Mostek Accent - 100 mm, 31,8, prawdopodobnie 7 stopni, używany trochę więcej ale też w ładnym stanie
Kierownica nexelo - 40 zł
720 mm, uprise 0, upsweep 0, backsweep 0, 31,8
jeżdżona razem z mostkiem nexelo, ślady po montażu chwytów i obejm, poza tym ładny stan.

Trenażer Tacx Blue matic - 180 zł
Uszkodzona manetka - ułamana dźwignia, ale można przestawiać z dużym oporem, więc lepiej traktować jakby jej nie było, ale można albo wymienić (60 zł) albo ustawić na jednym poziomie i zostawić. Lekko pęknięta wajcha dociskowa osi, ale normalnie trzyma. W komplecie opona tacx trainer tyre 32-622 oraz zacisk metalowy tacxa. Zdjęcia trenażera wrzucę wieczorem.

Ze względu na charakter trenażera (waga oraz uszkodzenia) preferuję odbiór osobisty, ewentualnie mogę dokładnie pokazać jak to wygląda na zdjęciach i wtedy wysłać. Wysyłka po przelewie na konto, preferuję pocztę polską ale jakiegoś kuriera też mogę załatwić. Odbiór osobisty w okolicach wałbrzycha. Kontakt przez pw.

Zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...