Skocz do zawartości

[lampka] Bontrager Ion 200 RT i Flare RT


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktos moze Iona 200rt i moze mi powiedziec czy przy włączonym BT/ANT+ niebieska dioda miga co 15sek jak podane w manualu ? Manual podaje dokladnie to samo dla Flare RT, co dla 200RT ale moj IOn migaa raz na niebiesko przy wlaczaniu - wydaje sie to miec sens, po co ma migac niebieska dioda na kierownicy ... Flare miga jak podali co 15sek - niewiadomo po co ale miga.

Druga sprawa dzialanie trybu automatycznego - we Flare gdy jest wlaczony, nie da sie wybrac trybu manualnego ręcznie z przycisku na lampce, lampka od razu wybiera sobie tryb ktory jej pasuje. Natomiast Ion200  u mnie dziala tak ze 4 tryby sa dostepne manualnie i nie sa automatycnzie zmieniane, a tryb automatyczny jest dostepny tylko zdaje sie w Trybie migania dziennego  - i tam lampka zaczyna przechodzić na inne pasujące jej tryby sama. Czyli zachowanie jest zupelnie inne niz we Flare. ....

Zastanawia mnie czy moj Ion200 dziala dobrze, bo zachowuje sie inaczej niz Flare, dokupilem go niedawno i nie jestem pewny ;-)

po wylaczeniu czujnika swiatla, wszsytko dziala tak jak powinno, kazdy tryb mozna wybrac z palca i to sie zgadza z manualem ;-) 

W trybie automatycznym IOn200  rozjaśnia się  w nocy, a ściemnia w dzień, Flare działa dokładnie odwrotnie, ściemnia sie w nocy rozjaśnia w dzien... obie te lampy, malutkie leciutkie kosteczki daja takei mega swiatlo ze niejeden co widzial to na zywo jest zaskoczony :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sobie sam wyasnilem, istnieja conajmniej  dwa manuale Treka do tej samej lampki i conajmniej dwa rozna zachowania, czyli ktos cos gmeral tez pewnie w sofcie.... 

I tak BT18_MANUAL_Lights_IonProRT_200RT_FlareRT_v4_Update2-Final.pdf -> NOTE: The status LED turns on blue for 3 seconds IF the wireless is enabled. After 3 seconds, the status LED continues to display the battery level. If the wireless is disabled, the status LED immediately displays the battery level.

natomiast BT18_MANUAL_Lights_IonProRT_200RT_FlareRT_web_final.pdf podaje -> NOTE: The status LED flashes blue every 15 seconds when wireless is enabled.

No niezly bajzel ;-)  ... w moim pudelku do Iona jest niepasujacy do niego manual ;-) ale za to pasuje do mojego Flare.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do Trybow, to tez zdaje sie ze zachwnaie IONa jest inne niz Flare i jest to zamierzone. ... nieintuicyjnosc zachowania  flare w trybie automatycznym i jej przechodzenia automatyczne na inne tryby jest nawet opisywane na forach zagramanicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...