Skocz do zawartości

[piasta] Novatec NT-D042SB


podtext

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

Czy ktoś wie czy model NOVATEC NT-D042SB wyszedł na 36 szprych?

Jaka jest różnica między NOVATEC NT-D042SB a Novatec NT-D032SB?

Dlaczego najczęściej te piasty są do zakupienia poprzez aliexpress, czy są to jakieś podróbki?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TheJW aż tak leniwy to nie jestem, sprawdzałem ale allegro milczy a i w sklepach internetowych bieda. Zastanawiam się mocno nad starszą wersją skoro nie ma między nimi różnicy.

Mam nadzieję że będzie kompatybilna z kasetą którą już zakupiłem CS-HG81-10  11-36?

Tylko teraz sam już nie jestem pewny czy bębenek może być w tej piaście stalowy czy musi być aluminiowy, bo z tego co widzę na piktogramie z opakowania kasety pająk jest chyba z aluminium. Kiedyś to wszystko było prostsze, teraz to klęska urodzaju, a długo już nie siedzę w temacie ;(

66800133_467144770784820_392732067244277760_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie pasowała każda do Twojej kasety, alu bębenek od stalowego różni się tym, że jest lżejszy, ale bardziej podatny na wyżłobienia przez kasetę.

32 od 42 różni się chyba tym , że 32 ma wciskaną, a nie wkręcaną ? bieżnię zapadek

https://allegro.pl/oferta/piasta-novatec-tyl-nt-d032sb-36ot-8381832183

bieznia-zapadek-novatec-nt-rring2-wkreca

bieznia-zapadek-novatec-nt-rring3-wciska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak już zakupiłem, potrzebuję ten zestaw do cargo bike (bullit). Całość będzie ważyła jakieś 145kg (mówię tu o sobie,synu i rowerze) także chce mieć pancerne koło. Moja obręcz to Ryde Andra 40, dosyć często używana przez posiadaczy cargobikó.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...