Skocz do zawartości

[Amortyzator] Rock Shox jaki model rocznik?


undecided

Rekomendowane odpowiedzi

To to wiedzialem jak pisalem maila, natomiast wspomnialem o teoretycznej mozliwosci jakiegos modelu o ktorym nieslyszalem...

Wiec jeszcze raz- Zakladajac, ze jest to rzeczywiscie RS, to szukalbym w kierunku RS Metro, RS GPS Metro... W tym zdaniu masz zalozenie, ze jesli rzeczywiscie jest to RS- zakladam, ze nie jest..., szukalbym w kierunku- znaczy, ze wiem, ze nie jest to Metro, kumasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, shotgun napisał:

Ja pierdykam...czytasz siebie, mnie, czy tylko musisz miec ostatnie slowo???

"szukalbym w kierunku- znaczy, ze wiem, ze nie jest to Metro, kumasz?"

A coś bliżej ? Sam jestem ciekaw co to jest, a "szukalbym w kierunku RS Metro, RS GPS Metro" sam nie bardzo wiem co oznacz. Że amortyzator sprężynowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dwa lata temu kupiłem takiego Recona TK Silver Solo Air 100 mm:

https://photos.app.goo.gl/SMBcMBy9qCuiBM9R8

Amor posiada blokadę z manetki, sztywną oś, ale nie posada tapera. Potrzebuję go przeserwisować i nie bardzo wiem który to rocznik, i którą instrukcję serwisową ściągnąć. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Chciałbym zainwestować w nowy amortyzator w rowerze. Mam rower marki gary fisher wahoo. Amortyzator to rockshox judy tt 80 mm. Działa fatalnie, ponieważ przez 16 lat użytkowania ani razu go nie smarowałem. Poprostu nie wiedziałem że trzeba.. Zastanawiam się między amortyzatorem Suntour XCM który mogę mieć okazyjnie nówkę za 150 zł a amorkiem od rock shoxa. a konkretnie tym z linka nizej. Wiem ze przy rockshox placi sie duzo za marke. Ten ktory znalazlem to jedyny tej marki jaki jest na hamulce v-brake i koła 26 cali. Czy warto dopłacić i kupić rockshox? Czy będzie duża róznica między nim a XCM? W sklepie mowili ze zmienila sie technologia i ze XCM bedzie i tak na wyzszym poziomie niz moje judy tt z 2004 jak bylo nowe, Czy maja racje ? Ja na rowerze zaczalem jezdzic sporo na wycieczki po mazowszu. Zmiana roweru nie wchodzi w gre, Za bardzo jestem przywiazany do niego a i nowe rowery w ogole mi sie nie podobaja.

 

https://rowerowy.com/sklep/czesci/amortyzatory/cross-county-marathon/prod/rockshox-30-silver-26

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...