Skocz do zawartości

[Pompka] Kross Buran pompka Tubless opinie


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko,

Czy miał ktoś styczność z tym produktem Krossa?

https://www.goride.pl/pompki-stacjonarne/kross-buran-pompka?gclid=Cj0KCQjwiILsBRCGARIsAHKQWLMGeZ8YBoihv2xgO1BYC7hq7g9lUi0su6GBlv-LZ1FPAK4ZmTgkvQsaAvHMEALw_wcB

Cena bardzo przystępna, taniej niż Rose czy Kellys, parametry podobne. Chciałem kupić jakąś dobrą pompkę stacjonarną ale przypadkiem natrafiłem na to i zastanawiam się czy nie dołożyć do takiej pompki, choć póki co opon nie zalewam mlekiem to mam plan w przyszłym sezonie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie akcesoria Krossa czy Kellysa niczego nie urywają, ot tanie chińczyki z logo znanej marki, kilka już w kosz wyrzuciłem. 

Także choć z tą pompką nie miałem do czynienia to podchodziłbym do niej ostrożnie. 

Jeśli chodzi o zalewanie opon mleczkiem to też nigdy nie korzystaliśmy na serwisie z takiego "strzału" ze zbiornika z powietrzem. Dużo bardziej przydaje się stojak żeby powiesić rower i obracać swobodnie zalanymi kołami. 

A trzy stówki to sporo jak na pompkę stacjonarną, już w okolicach stówki możesz mieć SKS czy Authora, według mnie jedne z najlepszych. W podobnych pieniądzach można też kupić akumulatorowy kompresor - a to też bardzo wygodne narzędzie. 

Same zaś "zbiorniki" na sprężone powietrze ktoś z forum robił za przysłowiowe kilka złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz sobie pytanie jak często będziesz potrzebował takiej pompki. Gadżet, mimo że fajny, wciąż jest tylko gadżetem. W najcięższych przypadkach uszczelniania pomogą takie sposoby jak opaska z dętki na oponę, czy osadzenie najpierw jednej strony na dętce. W ostateczności wycieczka na stację benzynową gdzie mają kompresor. I tyle. Moim zdaniem zabawa nie warta 300zł o ile nie zmieniasz opon co tydzień.

Edit: AHA :D Ty jeszcze nawet nie masz tubelessów u siebie. Kup sobie stacjonarną beto za 40zł, a za resztę opony i mleko i przejdź na tubeless czym prędzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest za 200,00zł.

https://allegro.pl/oferta/pompka-serwisowa-kross-buran-tubless-mano-8293764127?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_UZSD_pla_sport_turystyka_rowery_akcesoria&ev_adgr=Rowery+i+akcesoria&gclid=EAIaIQobChMIhO_n2aPa5AIVGeaaCh2dhAP-EAYYAiABEgJAaPD_BwE

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lezia napisał:

ano widziałem tę ofertę ale wolałbym dopłacić 50 zł i kupić w sklepie stacjonarnym.

w każdym razie Mike i Krecik przekonali, odpuszczę ten zakup. Krecik jaki konkretnie model polecasz? Fajnie żeby pompka była solidna i nie wyginała się przy dobijaniu większego ciśnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz założony większy budżet to ja Beto bym nie polecił.

Miałem - kupiłem po pompce z Lidla, używałem okazyjnie a po paru latach jakaś uszczelka przestała trzymać a i sama pompka się trochę chwiała. Owszem, warta tych 40zł ale jako pompka na lata już gorzej.

Polecę Author Air Turbo 2 - używamy w serwisie od paru lat, używam w domu, nie można jej nic zarzucić. Dla porównania mam też Air X-Press 8.0 - i sprawia wrażenie kiepskiej, też się chwieje podczas używania. 

900 -tka z Decathlonu też jest bardzo dobra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Beto od 4 lat chyba i raz wymieniłem głowiczkę (kosztowała 5zł + wysyłka na Allegro) bo się coś rozsypało w środku. Poza tym pompka bez zarzutu, chociaż ostatnio jak chciałem nabić więcej niż 5bar do opony to już prawie mi masy brakło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...