Skocz do zawartości

[kola] 27.5, qr do 800-1000


domingez

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posypala mi sie obrecz z tylu i musze kupic nowa ( najlepiej komplet obreczy badz kol). Obecnie posiadam qr 5mm ale moze tez byc 9mm p/ 10mm tyl. Waga to drugorzedna sprawa ale niechcialbym zeby byly z olowiu. Raczej do xc ale czasem zdarzy sie zeskok z malego murku. Moja waga to 82kg. 

Mam kilka rozwiazan tego problemu:

1) Kupuje na  2 obrecze wtb i25 st, piaste novateca na przod ( obecnej wolalbym nie uzywac), z tylu mam d042sb, zaplatam i zamykam calosc w granicach 380zl.

2) kupuje komplet kol z allegro za 560zl, dartmoor raider, piasty novateca na 9/10mm ( na plus nowe piasty i "sztywne osie" ) 

3) kupuje z allegro dt swissy 466d na piastach dt 350 za 900, pozniej przejsciowki pod 5mm ( obecnie zamontowane tam sa 15 i 12mm )i rozkoszuje sie graniem tej piasty ;)

 

Prosilbym o pomoc w decyzji. Dziekuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katalogowo kosztowały 1200... euro. 

 

Bikestacja nadal sprzedaje je za 3600...

https://www.bikestacja.pl/pl/kola-dt-swiss-xm-1501-spliner-27-5-26613.html

 

 

Generalnie kupiłeś topowe koła, tylko bębenka pilnuj, bo leciutki, pracuje super ale luźne koronki się będą wżynały. Wbij ze trzy szpilki po wsadzeniu kasety żeby się opierały zębatki o nie ;) Ja tam w tych kołach jestem zakochany, 9000km za nami, zero uwag, proste, czyste i suche mimo, że topione w błocie, rzekach, używane całą zimę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...