Skocz do zawartości

[Kaski] Jakość gąbek.


dran2

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, dran2 napisał:

Test a zaufanie to dwie różne rzeczy. Nie podoba mi się ta forma i nie wzbudza mojego zaufania.

To co innego, nie podoba Ci sie estetyka i z gory zakladasz ze produkt jest nietrwaly. Kierujesz sie powerzchownymi przeslankami ;). O gustach sie nie dyskutuje ale z praktycznej strony to dobry kask, mozna o tym przeczytac gdziekolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tadeuszwlodarczyk napisał:

Po każdej jeździe kask do worka ochronnego i do pralki, razem z ubraniami i butami na 15 minut w 30st C i 1000rpm. Wyjmuję praktycznie suchy, na następną jazdę zawsze gotowy i pachnący.

Czyścioszek :D. A poważnie to dla mnie byłoby szkoda kasy - woda, płyn, zużycie ubrań, butów... Dziwny jestem? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujecie sobie te drogie markowe kaski i narzekacie na odpadające gąbki... A ja szczęśliwie użytkuję Rockridera za 90zł już od 3 lat i mimo żadnej konserwacji trzyma się dobrze (no może poza pokrętłem regulacji, ząbki padają powoli) waga może trochę większa od "markowych" ale wszystkie technologie, poza MIPS są na miejscu, wentylacja wystarczająco dobra. osobiście nie widzę sensu kupowania kasku droższego niż wystarczająco dobry, normy spełniają te same, a drogi kask może być "szkoda wyrzucić" w razie czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...