Skocz do zawartości

[plecak] Deuter Race EXP AIR 12+3L


mich126

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

"Nowy" deuter ma kieszonki boczne z siatki ze sciagaczem, i kieszonka mozna powiedziec ze przylega do plecaka tak, ze nic z niej nie wypadnie jak cos w niej jest i plecak odwricisz do gory nogami. Jednak z czasem te sciagacze parcieja i przestaja trzymac.... co widac na tym plecaku ktory sprzedajesz.... bo to juz starszy model deutera wiec się zwyczajnie zestarzal nawet jesli byl malo uzywany....mam dwa takie deutery i oba niestety przestaly trzymac.

Nowe modele maja boczne kieszonki wykonane z pelnego materialu a nie z siatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cinol123 napisał:

"Nowy" deuter ma kieszonki boczne z siatki ze sciagaczem, i kieszonka mozna powiedziec ze przylega do plecaka tak, ze nic z niej nie wypadnie jak cos w niej jest i plecak odwricisz do gory nogami. Jednak z czasem te sciagacze parcieja i przestaja trzymac.... co widac na tym plecaku ktory sprzedajesz.... bo to juz starszy model deutera wiec się zwyczajnie zestarzal nawet jesli byl malo uzywany....mam dwa takie deutery i oba niestety przestaly trzymac.

Nowe modele maja boczne kieszonki wykonane z pelnego materialu a nie z siatki.

Było tak od razu pisać, ja bym nawet nie wiedział o takiej przypadłości bo nie korzystałem z bocznych kieszonek. W każdym razie nowa cena 200zł, jak się nie sprzeda przez ten weekend to wycofuje sprzedaż bo wyjeżdżam, plecak zawsze można obejrzeć przed zakupem i zdecydować. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...