Skocz do zawartości

[amortyzator przód] SR Suntour SF-11-XCT-V3 wymiana na coś innego 1500zl


voio77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, 

Posiadam rowerek kross hexagon v6 z amorkiem przednim SR Suntour SF-11-XCT-V3, chciałbym go wymienić na coś lepszego 

Myślę o jakimś powietrznym amorkiem o skoku 100, jeżdżę często po ciężkim terenie, lasy, wykopaliska, pełno błota itd, budżet określam 1500zl. Interesują mnie używki /nowki

Co polecacie? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam juz ten rower parę lat i wymieniłem prawie w nim wszystko co możliwie :) oprócz kol i amora. Dlatego teraz myślę żeby zafundować dobrego amora. Więc proszę o pomoc. Włożyłem juz trochę kasy w ten rower i nie opłacala mi się przestać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blueforce napisał:

Na pewno chcesz wydać tyle, ile kosztował cały rower? Najtańszy dobry będzie np. Sr Raidon, forumowicz @ACTIVIA może ma jakieś okazje.

100x wolałbym chociażby to: https://www.rosebikes.pl/rock-shox-recon-silver-tk-solo-air-disc-poploc-26-suspension-fork-2666303?product_shape=black&article_size=26"%2C+100mm+of+travel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Dokumosa napisał:

W tych pieniądzach recon, reba, fox rhythm a jak poszukasz to i performance. Oczywiście mowa o nowych.

A którego w pierwszej kolejnośći poszukiwać? Byłbym wdzięczny jakbyś mi napisał od najlepszego do najgorszego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, voio77 napisał:

Myślałem o rs reba? Będzie okej? 

Jakikolwiek pełnoprawny amortyzator w miejsce uginacza będzie ok. Problem w tym, że szukasz już praktycznie "zabytku", bo jak mniemam skoro masz rower kilka lat to jest on na kołach 26", do tego prosta sterówka i mocowanie koła na szybkozamykacz. To jest obecnie kombinacja, której już się nie spotyka poza "atrapami" do najtańszych rowerów, takimi samymi jak to co masz obecnie. Trzeba szukać po sklepach ostatnich sztuk, leżaków magazynowych albo popatrzeć na rynek wtórny. Tu nie ma co polecać, bo dostępność danego modelu może być zupełnie przypadkowa albo żadna. Bierzesz co jest, ma dobrą cenę i dobry stan.

Jak już ktoś wyżej zasugerował - to nie jest sprzęt, w który warto wkładać jakiekolwiek większe pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...