Skocz do zawartości

[buty] jakie buty do pedałów shimano PD-M505


jarredphp

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mąć.

Szosowy system to SPD-SL. Te z linka to normalne buty SPD, w razie wątpliwości wystarczy popatrzeć na zdjęcie podeszwy. 

Buty będą pasować. Bloki powinieneś mieć z pedałami, a jeśli nie, to potrzebujesz klasyczne Shimano SH51 albo SH56 jeśli chcesz wielokierunkowe wypinanie. Ewentualnie jakieś kompatybilne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty przymierz. Każda firma trochę się jednak różni w kwestii rozmiarów. Szczególnie Shimano (zaniżone rozmiary) czy SIDI (tu jakieś specyficzne wymiary wkładki...). Ja zaczynałem w butach Specialized. Były dla mnie idealne pod każdym względem: długość wkładki, szerokość czy wysokość podbicia. Szukając kolejnych butów uparłem się na SIDI Buvel, jednak nigdzie nie mogłem ich przymierzyć. Kolejne były Diadora, ale te były ciasne od góry po zapięciu. Pojechałem do sklepu kupić Northwave. Te z kolei też mi nie przypasowały. Stopa źle mi się w nich układała. Ostatecznie kupiłem Bontrager Rhythm. Buty idealne na moja stopę. Z moich obserwacji wynika, ze większość ma strasznie wąskie podeszwy, co wybitnie mi nie leży.  Jeżeli to Twoje pierwsze buty, sądzę, ze wystarczą rzepy. System z  klamrą czy BOA podnosi jednak trochę wygodę użytkowania. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...