Skocz do zawartości

[Zakupy] Pęknięta rama na allegro


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ostatnio pękła mi rama dartmoor wish, nic nadzwyczajnego, poszukując dla siebie nowej ramy zauważyłem na allegro ofertę tego samego modelu co mój. Zajrzałem i tak z ciekawości zerknąłem na to miejsce gdzie mi pękła. Okazuje się, że jest ślad pęknięcia, w ofercie nie ma nic na ten temat napisane. Gdy napisałem w tej sprawie do sprzedawcy otrzymałem taką odpowiedź: 

Cytat
Witam 
Zaraz wczoraj zdjęcia zobacz się ok
Pozdrawiam (imie).

Pisze to tutaj, ze względu aby przestrzec innych przed przede wszystkim tym zakupem(lecz myślę, że tą ramą nie ma zainteresowania), jak i dokładnie sprawdzać co się kupuje używanego, aby zaoszczędzić sobie nie potrzebnych problemów.

Link allegro

Kolejny przypadek pęknięcia w tym samym miejscu - Link do zdjęcia z fanpage'u Typowy Dartmoor

Oraz w załączniku zdjęcie mojej pękniętej ramy

Pozdrawiam

wish.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opcji żeby sprzedający tego nie widział. Teraz taka "moda" na sprzedawanie wszystkiego i szukanie Jelenia. Ktoś ostatnio pisał na jednej z grup na FB, że kupił manetki XT o zostawił na jakiś czas, miały być w 100% sprawne. Okazało się że zmieniają chyba tylko 4 przełożenia a sprzedający najpierw szedł w zaparte że były sprawne, a potem że trzeba było sprawdzić od razu po zakupie. Także ludzie potrafią pozbyć się godności za kilkadziesiąt złotych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że poza pęknięciem na zdjęciach wszystko inne w tej aukcji jest ok...? Np. to: "

Cytat

 

!!! GRATIS Błonki dwa !!!!

!!!! GRATIS Sztyca sztuka dwa i Siodełka !!!

Koło pasuję cali rozmiar 24 , 26 cali dobrze.

Waga 2,98 kg

Wszystko Rama Dartmoor Wish 2013r Enduro

Można pytanie telefon rozmowa ! :)

 

Nie no... wszystko ok...zero podejrzeń... :002::stupid:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SoloTM napisał:
od 11 lat i 3 miesięcy
Jak on się uchował ten "Wojciech" ?

Myślę, że to może po prostu być skradzione konto. Teraz jakiś ciapaty czy inny Ukrainiec siedzi i szuka jelenia. ;)

Warto ustawiać hasła silniejsze niż imię+rocznik, serio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...