Skocz do zawartości

[opona 2.1 x 29"] poszukuję


Radoslaw85

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj jestem w Chojnowie jutro z rana wyruszam i będę przejeżdżał przez Braniewo Górowo iławieckie i zakończę w Lidzbarku Warmińskim jadę po trasie green Velo chciałbym znaleźć na tej trasie sklep miejsce osobę która mogłaby odstąpić od sprzedać dętkę pasującą do opony 29 cali na 2.1 grubość.

dodam tylko że obdzwoniłem wszystkie miejsca w których można teoretycznie kupić dętki ale takiej wymiarów inie mieli.w Braniewie Brico marineks i las rower w górowie też dwa miejsca dzwoniłem i w Lidzbarku w ogóle nie mają detek na stanie.

Wziąłem zapasową dętkę na wyprawę aczkolwiek pech chciał że na drugim odcinku złapałem kapcia kupiłem łatki ale są tragiczne

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup najszerszą pod 28', albo nawet i jakąś szeroką pod 26' i spokojnie da radę tylko zakłada się ciut dłużej. Dętka jest z gumy przecież i to grubej to nawet jak ją ciut rozciągniesz to kompletnie nic się nie stanie - nie ma co panikować.

Ludzie z premedytacją wkładają dętki 26' do kół 29', bo lżejsze i jeżdżą tak tysiące km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...