Skocz do zawartości

[plecak] Mały na szosę


pdz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jeżdżę do pracy MTBi i mam plecak Shimano Tsukinist T20 - 20 litrów , świetna jakość , bardzo mi odpowiada pojemnością.

Zamówiłem szosę , którą także mam zamiar śmigać do pracy i szukam małego plecaka na - bieliznę (bokserki, t-shirt, skarpetki) + jesienią bielizna termiczna (czasami na sobie, czasami w plecaku) + cienka kurtka przeciwdesczowa + drogiazgi (portfel, pendrive itp.)

Najchętniej jakby był płaski , pasek na klatce piersiowej aby nie odstawał i nie kręcił się.

Co polecicie ? Jaka pojemność , jakie macie konkretne propozycje co do modelu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wspominany powyżej , jest z osłoną , jeżdżę z nim cały rok , służy mi ze 3-4 sezony i jestem bardzo zadowolony.

Najbardziej mi zależy aby mieścił to co napisałem i był dopasowany do pleców, żeby nie odstawał.

Budżet tak myślę do 3 , maksymalnie 4 stówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam Shimano Unzen U2 , typowo pod bukłak , ma pojemność bodajże 2l , czyli pod bukłak , telefon , pompkę , dętkę i narzędzia, idealny na dłuższy wypad np. do lasu lub pod szosę , mieści gadżety rowerowe i bieliznę do pracy.

Z drugiej strony mam Shimano Tsukinist T20 , czyli 20 litrów , fajny jak się jedzie rano do pracy w bieliźnie termicznej lub kurtce a po pracy jest zbyt ciepło i to można spakować, ten jest ok pod mtb i grubasa , mieści sporo.

Potrzebuję czegoś na szosę ale na chłodniejsze dni , żeby zmieścić wiatrówkę czy bieliznę termo , zastanawiałem się między Shimano Rokko 8 i 12 , odpowiednio 8 i 12 litrów, finalnie wybór padł na wersję 8l i rano zamówiłem , taniej , bo bez bukłaka , bukłak mam do Unzen.

Edytowane przez pdz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...