Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ZuO13
Napisano (edytowane)

Francuski rower szosowy motobecane super sprint w rozmiarze 58 w super stanie. 

Świetnie zachowany, części w większości są oryginalne.
Świeżo po serwisie, wyczyszczony i nasmarowany.

Frameset: Motobecane Super Sprint 58

Napęd: 
Kaseta MF-TZ20 Shimano
Blat oryginalny stalowy
Łańcuch shimano 

Kokpit:
Mostek Motobecane
Kierownica Motobecane
Owijka skórzana biała

Siodełko MBK skórzane białe
Przerzutka/manetka Suntour

Koła 28”:
Opony Schwable

zdjecia w pelnej rozdzielczosci:

https://drive.google.com/drive/folders/138ACJs8NBt6BGavouGk318Xn8TxNq2zt?usp=sharing

Możliwa wysyłka
lub odbiór osobisty w Warszawie

kontakt przez olx
https://www.olx.pl/oferta/rower-szosowy-motobecane-szosa-kolarzowka-vintage-retro-rama-58-ostre-CID767-IDAN3Oe.html

motobecane.jpg

Edytowane przez ZuO13

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

• Podobna zawartość

• Gość maciekmacku
      Przez Gość maciekmacku
      Dzień dobry,
      Znajomy kupił sobie w Niemczech w markecie rower marki Fischer z elektrycznym wspomaganiem(?) w tylnym kole.  Ostatnio rower uległ awarii i uszkodzone zostały zapadki widoczne na zdjęciu. Jestem laikiem i nie mam pojęcia gdzie dostać takie zapadki i obawiam się, że nie jest przewidziana ich wymiana przez producenta. Proszę o rady

zdjęcie 1 
      zdjęcie 2
      zdjęcie 3
    • aneek
      Przez aneek
      Jaki polecicie mi rower składany do codziennej jazdy do pracy i czasem na wakacje (płaski teran ale mile widziane przerzutki) za raczej do ok. 1000 zł.
      Polski Romet? a może jakiś niemiecki?
    • Kubeeq
      Przez Kubeeq
      Witam. Zastanawiam się nad zakupem roweru używanego, od pierwszego właściciela, o nazwie Steppenwolf Tryton Comp Pro. Rower ma mi służyć na trasy typu enduro, downhill itp. Sprzęt jest używany, lecz posiada pełną gwarancję na ramę i nie tylko. Czy jest to dobry wybór jak na taką cenę? Poproszę o opinie o tym sprzęcie, ponieważ na internecie jest mało ocen o tym rowerze. 
      Specyfikacja roweru :
      Amortyzator przedni : Rockshox Lyrik 170mm
      Damper : Rockshox Monarch RT plus
      Hamulce : Avid elixir 9 trail
      Koła: Dt Swiss SPline
      Korba, suport, mostek, kierownica : Race Face
      Napęd: Sram x9
      Przerzutka tył przód : Deore XT
      Manetki przerzutki: SLX

• Vadex
      Przez Vadex
      Witam! Poszukuje szkiełka do starej lampy AUFA, ewentualnie całej lampy.. może komuś się wala po garażu taki staroć.. Pozdrawiam

• Gość Mateusz
      Przez Gość Mateusz
      Cześć Wszystkim!
      Mam do Was pytanie, ale najpierw skrótowo opiszę sytuację - mianowicie 24.04.2019 zakupiłem dwa rowery RR 520ST w Decathlonie w Łodzi. Na następny dzień chciałem sobie pojeździć i co zaobserwowałem: blaty na korbie pływają raz w lewo, raz w prawo co powoduje obcieranie łańcucha o koszyk przerzutki, a tylne koło ewidentnie ósemkuje. Postanowiłem podjechać na serwis Decathlonu i wyjaśnić sprawę. Na miejscu dostałem info, że ósemkowanie koła spowodowane jest wadą opony, a nie brakiem centrowania (sprawdzone na palec) i mogą mi to wymienić, ale teraz zaczyna się sezon i jak zostawie rower to dopiero za miesiąc, albo i lepiej, będzie odbiór. Co do przerzutki to podregulowali, żeby nie obcierało i tyle. Nie muszę dodawać, że taki stan rzeczy jest dotąd i za każdym razem (byłem 2 razy) naprawa wg. serwisu odbywała się poprzez regulowanie przerzutki od ręki i stwierdzeniem, że tylne koło muszą zdjąć, a to = zostawieniem na miesiąc roweru. Ostatnio zauważyłem, że rower dostał luzu przy goleniach amortyzatorów, no i tłucze, jak podjeżdża się pod poprzeczną nierówność. Suport wydaje niepokojące trzaski i regularnie strzela, łańcuch prawdopodobnie się już wyciągnął, bo mierząc suwmiarką sworznie wychodzi 2,56... Od momentu zakupu zrobiłem na tym rowerze jakieś 1500km, więc dosyć szybko zaczyna się sypać. Zaczyna mnie to już ostro wkurzać i zastanawiam się nad oddaniem roweru (jakoś pod koniec sezonu) na rękojmię i żądaniem usunięcia wad. Niekoniecznie chciałbym zostawiać u nich rower na tak długo, bo wolałbym sam zakupić nowe części i sobie wymienić od ręki. Tylko co zrobić wtedy z poczuciem wbicia się na minę? 
      Ktoś przerabiał podobne historie z Decathlonem? 
      Z góry dzięki za każdy odzew.