Skocz do zawartości

[Wyprawa Szkocja] Rowerem MTB przez północną Szkocji - spontan


Rekomendowane odpowiedzi

Rowerem MTB przez północną Szkocji ( mała, spontaniczna wyprawka - ok 260 km )

Witam wszystkich

W najbliższym czasie planuję przejechać na rowerze dwa szlaki West Highland Way i Great Glen Way. Plan jest następujący. Pociągiem z Glasgow do Inverness. Z Inverness szlakiem " Great Glen Way " do Fort William i z Fort William szlakiem West Highland Way do Glasgow. Nocleg - własny namiot, jedzenie - to co na rowerze i w sklepach, toaleta - rzeki i jeziora.  Jak to się mówi we dwójkę raźniej więc szukam chętnej zdecydowanej osoby ( osób ), która jeździ na MTB, ma kondycję ( dzienny limit pedałowania +/- 60-80 km ), pasję i kilka dni wolnego, dodatkowo posiada sprzęt biwakowy i rower mtb :)

Kilka info o mnie: 41 latek, rodzina, dzieciaki, poukładany z pasją podróży na MTB.

Zdecydowane i konkretne osoby zapraszam do kontaktu, czas wyjazdu najbliższe dni - im szybciej tym lepiej.

P.S. tymczasowo mieszkam w Szkocji w okolicach Edynburga więc gdyby się ktoś trafił z Polski to mogę jakoś pomóc z odbiorem z lotniska itp.

Więcej info dla zainteresowanych

Pozdrawiam

Luke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Siema. 

Z tej strony Adam z północnej Anglii, z okolic Newcastle. Dawno tu nie zaglądałem, bo rzadko pojawiają się zapytania o wyspiarskie wyrypy. Gdybym nawet przeczytał ten post o czasie to i tak nie miałbym za bardzo możliwości dołączenia do Twojej  wyprawy. Mam nadzieję, że się udała.

U mnie zarysowuje się plan na początek czerwca przyszłego roku, południowa pętla HT550. Nie wiem jeszcze czy z kumplami czy sam. Start i meta w miejscowości Tyndrum. Jeśli byłbyś zainteresowany daj znać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...