Skocz do zawartości

[Trasy] XC na weekend


czerwo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuję ciekawego miejsca na wypad. Mieszkam w Krakowie i normalnie jeździłem do Bielsko Białej lub na Babią Górę ale tam mają trasy enduro ja mam rower pod xc (hardtail i 100 mm z przodu) i jeździłem tam tylko po niebieskich trasach ew. po czerwonych które czasami już są może nie za trudne ale nie przynoszą mi aż takiej przyjemności, chciałem się gdzieś wybrać na 2 dni i zastanawiam gdzie myślałem nad Glacensis oraz rychleby trails czy singltrek pod smrkiem ale ten akurat jest już dość daleko. Macie jakieś inne godne polecenia ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko większość ścieżek jest przygotowana pod pieszych np. ostatnio byłem na Policy i strasznie dużo trzeba było pchać bo nie dało się przejechać oczywiście dużo jeżdżę takimi ścieżkami ale czasami fajnie jest się przejechać po czym co jest delikatnie przygotowane pod rowerzystów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem że byłem w Bielsku i na Babiej i teraz szukam czegoś bardziej pod xc, wspomniałem o Glacensis, Rychleby trails czy singltrek pod smrkiem bo ew jeśli nie będę miał inne opcji to wybiorę się tam, i dlatego pytam was czy macie jakieś miejsca do polecenia właśnie bardziej pod xc a może któreś z tych jest mniej pod Enduro a bardziej pod xc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chwaliłeś się (tak, to sarkazm). W ogóle jakoś mało składne te twoje wpisy (a to już nie sarkazm).

Podsumowując - jedyne co napsiałeś to "poszukuję ciekawego miejsca na wypad" - a poza tym to to jakieś umysłowe  konwulsje... Kolejny roszczeniowiec z pretensjami że nikt mu w myślach nie czyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że bardzo się stresujecie opisałem wam dokładnie czego chcę :D co mam więcej napisać przygotowane single jak często są robione dla Endurowców tylko dla osób, które mają rower pod xc, to jest bardzo prosta i przejrzysta informacja jeśli takich nie ma to też spoko :D myślę, że zakończmy dyskusję, bo już się boje dalej pisać tak jakbym zrobił wam jakąś krzywdę :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...