Skocz do zawartości

[rower] Specialized Hardrock 29er Reba, 1x11 XT 21" XL


xandercage

Rekomendowane odpowiedzi

Na sprzedaż rower na którym jeździłem przez ostatnie 3 sezony.
Specialized Hardrock 29er z 2014 roku.

Z fabrycznej, bardzo słabej specyfikacji została rama, sztyca i mega wygodne (jak dla mnie) siodło.

Pozostałe elementy zostały wymienione na nowe lub używane w bardzo dobrym stanie:

- koła składane na zamówienie DT Swiss - obręcze 533D, piasty 370 SPline, szprychy DT
- opony Continental w wersji Race Sport - na przodzie idealna trakcja na X-King (prawie nowa opona), na tyle szybka opona Race King, zalane mlekiem Trezado
- napęd to przerzutka i manetka XT M8000, kaseta 11s 11-46 Sunrace MX-8, na przodzie korba SLX i zębatka owalna NW Ekfan, suport z łożyskami Token, łańcuch KMC
- hamulce Tektro HD330 z tarczami 180 mm
- kierownica Specialized 720 mm, mostek Accent Twenty, gripy Boplight
- amortyzator RockShox Reba RL 100mm, manetka na kierownicy

Rozmiar ramy to XL / 21". Przy moim wzroście 186 cm i przekroku 86 cm jest idealna.

Rama posiada widoczne ślady używania, drobne otarcia i odpryski lakieru.
Mógłbym napisać, że rower użytkowany okazjonalnie (w sezonie 2018 raptem 1100 km) ale po co? Napiszę tylko, ze regularnie startowałem nim w maratonach więc zawsze i wszędzie musiał być sprawny dlatego regularnie jeździłem "na 3 łańcuchy" i regularnie go serwisowałem.
Na początku tego roku rower przeszedł gruntowny serwis:
- pełna obsługa amora z wymianą oringów i oleju
- pełen serwis suportu i piast
- odpowietrzone i zalane nowym płynem hamulce
- zdjęte i wyczyszczone opony, zalane świezym mlekiem Trezado
- regulacja napędu

W sezonie 2019 zaliczyłem tylko jeden start i parę przejażdżek, rower sprzedaję ze względu na przeprowadzkę i związany z tym brak czasu.

Rower gotowy do jazdy z pedałami, koszykami i sprajem naprawczym na sztycy waży 12.26 kg, a więc stosunkowo niewiele jak na taką ramę.

Rower sprzedaję bez ww. pedałów i uchwytu na licznik.

Cena 2850 zł do malutkiej negocjacji.

Rozważę zamianę na gravela z dopłatą z mojej strony.
 

Link do OLX

https://www.olx.pl/oferta/rower-mtb-specialized-29er-21-xl-reba-xt-dt-1x11-CID767-IDypEF3.html

 

Edytowane przez xandercage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...