Skocz do zawartości

[Amortyzator przód] Jaki wybór do 600zł +/-


Rekomendowane odpowiedzi

Do rzeczy...

Do tej pory podstawowy amorek SR-SUNTOUR XCM V3 AM REG/LOOK HYDRAULIKA. Koło w rowerze 29', rama zwykła - nie tapered.

Jazda głównie leśnymi utwardzonymi dróżkami, ale lubię zjechać w bok, pojechać szybciej i skończyć z małej hopki. 

Chciałbym coś lepszego, powiedzmy do 600zł, max 700zł.

W jakie modele celować?

Po przeczytaniu paru tematów, większość poleca Raidon-a. W którymś temacie przeczytałem, że Epixon jest już prawie taki sam środku, więc chyba nie warto dopłacać?

Może lepiej szukać czegoś innego? Może używanego, ale to tylko serwisie? Jeśli tak to jakie modele? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, daamiann88 napisał:

Do rzeczy...

Do tej pory podstawowy amorek SR-SUNTOUR XCM V3 AM REG/LOOK HYDRAULIKA. Koło w rowerze 29', rama zwykła - nie tapered.

Jazda głównie leśnymi utwardzonymi dróżkami, ale lubię zjechać w bok, pojechać szybciej i skończyć z małej hopki. 

Chciałbym coś lepszego, powiedzmy do 600zł, max 700zł.

W jakie modele celować?

Po przeczytaniu paru tematów, większość poleca Raidon-a. W którymś temacie przeczytałem, że Epixon jest już prawie taki sam środku, więc chyba nie warto dopłacać?

Może lepiej szukać czegoś innego? Może używanego, ale to tylko serwisie? Jeśli tak to jakie modele? 

 

Raidon, ale z zastrzeżeniem, że to nie sprzęt do skakania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróć tylko uwagę na model tj. żeby tłumik był taki jak w epixonie. Do dzisiaj produkują raidony które mają zaprasowane tłumiki - sama miałam takiego powietrznego, aluminiowe anodowane golenie a tłumik najgorszy chiński sh*t :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...