Skocz do zawartości

[Szukam chętne osoby ew. dołączę] trasa około dwudniowa


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Ostatni tydzień sierpnia mam wolne. Chętnie do kogoś dołączę  na około dwudniową wycieczkę.

Preferuje nocleg pod dachem,
Tempo spokojne, wycieczkowe około 20 km/h. Ogólnie jadę na szosie. mam górala. MTB ,ale wolę jakoś szosę mam taką uniwersalną (ale tak jak mówię tempo spokojne, nie jestem super wyjadaczem prędkości. Na dwa dni to mi wystarczy nawet plecak :D.
Nie interesują mnie ilość przejechanych km, też chciałbym odpocząć na rowerze. Poszaleć to można wiecie gdzie , na zawodach albo samemu:)
Tylko Asfalt, boczne drogi, chyba ,ze będą dziury.
Kierunek dowolny: ale chciałbym pojechać na Święty Krzyż. mogę kogoś zabrać po drodze. Startuje pod Warszawy.

Dystanse różne. Może być nawet 60 KM :)

Zastrzegam sobie, ze mogę zmienić plany i anulować wydarzenie. Przecież coś może się wydarzyć losowego.

Mam doświadczenie rowerowe z kilkudniowymi wyprawami. Również byłem za granicą.
Płeć dowolna, wiek zbliżony :)

Proszę pisać na priv i proszę nie robić mi tutaj dyskusji pod wycieczką, jak jesteście chętni to piszcie mi wiadomość prywatną. Jeśli coś trzeba będzie dodać lub

doprecyzować to chętnie to zrobię ,ale chyba wszystko napisałem.


Termin: Ostatni tydzień sierpnia 

Lat 29. Piotr 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W

12 godzin temu, Janu_sz napisał:

Tyle to się po obiedzie nawet MTB jedzie z bidonem pod ramą i batonikiem w kieszeni.

Nie bardzo rozumiem o co Tobie chodzi ? To sobie tyle jeździł, ale napisałem różne dystanse maks do 100 KM! 

Ja robiłem Jurę Częstochowską,to zrobiłem to w ciągu dwóch dni po 60 km, bo było również zwiedzanie. Bo ktoś akurat robił takie dystanse. Pamiętaj ,ze co innego jest jazda  po obiedzie z batonem, a co innego jazda turystyczna, wycieczkowa, odpoczynek na rowerze. Robiłem również 180 km z sakwami, ale po co tyle robić, jak można kogoś zgubić, bo np nie ma sił ?

Edytowane przez Piotr9000
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...