Skocz do zawartości

[Downhill] Trasy wyciągiem i wypożyczalnią


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Czy znacie może u nas w Polsce jakieś miejscówki, gdzie znaleźć można trasy DH z rożnym stopniem zaawansowania, wyciągiem i wypożyczalnią sprzętu DH/Enduro? 

Spędziłem właśnie weekend w Czarnej Górze i jestem ciekaw czy mamy więcej takich miejsc, w szczególności na Śląsku ;)

Czytałem o Palenicy, Stożku, ale nie mogę znaleźć informacji o wypożyczalniach, a na filmach Stożek wydaje się dużo bardziej dziki i mniej przygotowany od Czarnej Góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enduro Trails w Bielsku, góra Żar, Szczyrk Enduro Trails.

W Bielsku i na Żarze nasz trasy o różnym stopniu trudności. Można je pooglądać na YT. 

Szczyrk to całkowita nowość - dopiero w budowie. Pierwsze odcinki mieli oddać w lipcu.

Niestety nie mam pojęcia, czy w którymkolwiek miejscu pożyczyć zjazdówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Bielsku są punkty gdzie można wypożyczyć rower. Sam w tym roku korzystałem z ich usług żeby pozjeżdżać na Enduro Trails. Co do tras i samego kompleksu lepsze obeznanie mają na pewno miejscowi użytkownicy forum, ale możesz wjechać wyciągiem na Szyndzielnię, gdzie zaczynają się trasy niebieskie (Rocknrolla przechodząca w Twistera) i bardziej zaawansowane. Oczywiście raz to za mało więc polecam od razu zaopatrzyć sięw karnet ;) Gondole są oczywiście przystosowane do przewozu rowerów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.08.2019 o 11:20, konjak20 napisał:

W Bielsku są punkty gdzie można wypożyczyć rower. Sam w tym roku korzystałem z ich usług żeby pozjeżdżać na Enduro Trails. Co do tras i samego kompleksu lepsze obeznanie mają na pewno miejscowi użytkownicy forum, ale możesz wjechać wyciągiem na Szyndzielnię, gdzie zaczynają się trasy niebieskie (Rocknrolla przechodząca w Twistera) i bardziej zaawansowane. Oczywiście raz to za mało więc polecam od razu zaopatrzyć sięw karnet ;) Gondole są oczywiście przystosowane do przewozu rowerów. 

Sprawdziłem ten Szczyrk i Bielsko - wyglada bardzo fajnie, dzięki wielkie! :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...