Skocz do zawartości

[przepisy] Czy nie brakuje tu czegoś?


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w okolicy jest takie dziwne miejsce na DDR.

Co ciekawe DDR idzie wzdłuż drogi i ta droga nie jest już podporządkowana. Z prawej strony jest zwykła droga gruntowa. 

Czy nie powinno tam być jeszcze znaków pionowych ale ciekawe czy wtedy nie będą obowiązywać również kierowców samochodów? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Napisałem do zarządcy drogi jakiś czas temu i dostałem odpowiedź, że zajmą się tematem. Niedawno jechałem tamtędy i rzeczywiście zlikwidowali ten oznaczenia(trójkąty)  poziome. Przyznam się, że nie spodziewałem się takiej reakcji :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Niepotrzebnie się obawiałeś braku reakcji.
W swoim mieście (mojej okolicy) też zgłosiłem źle oznakowane przejazdy rowerowe i kolor zebry.
Kierowca niby miał znaki pionowe, ale poziome były całkowicie nieczytelne, co dodatkowo powodowało konsternację rowerzystów - zejść z roweru i przeprowadzić rower przez pasy, czy przejeżdżać... (brak kontynuacji przejazdu rowerowego, nieprawidłowy kolor pasów, zlewający się z kolorem kostki).
Minęło kilka tygodni (osoba decyzyjna była na urlopie) i zostało to poprawione wzdłuż całej ulicy :)
Najgorsze co można zrobić, to machnąć ręką i stwierdzić "i tak nie mam na nic wpływu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...