Skocz do zawartości

[Rower] Szukam Full Enduro/Dh/Fr Do 700 Zł.


Kacper69xD

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć szukam jakiegoś roweru Full Supsension do Enduro/Dh/Fr (Do skakania na hopach, do trików itd) dla poczontkujących, mam  13 lat  176 cm wzrostu i waże 62 kg.

 

Wpadł mi w oko ten rower ,co myślicie??? https://www.carrefour.pl/rower-gorski-mtb-maltrack-target-blue-26?gclid=CjwKCAjw1rnqBRAAEiwAr29IIziKLe_qoyQF3lbMTDNLQHaePVPGgPsAkp1UedMiY_Z4zAl9Po-9uBoCgGUQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds Ogółem Myśle że ten rower byłby całkiem dobry bo ma dobry sprzęt ,np Shimano a że mieszkam ledwio 10 km od carrefoura to nie mam daleko żeby kupić rower i jest na przecenie no więc :):D

 

I tarczówki jeszcze ma : :D

Edytowane przez Kacper69xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autor może przy pisaniu posta pomylił się i zapomniał jednego zera? Jeśli szuka "Full Supsension do Enduro/Dh/Fr (Do skakania na hopach, do trików itd) dla poczontkujących," to proponowany rower może spełniać jego oczekiwania szczególnie, że ma dożywotnią gwarancję na ramę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Kacper69xD napisał:

No to fajny mi rower poleciliście w którym amor przedni nie działa i koło sie zgieło po paru skokach :angry2:

Schizofrenia?

Głąbie na kolanach do Częstochowy powinieneś iść - skacząc na tym czymś, aż cud że TYLKO POŁAMAŁEŚ koło... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...