Skocz do zawartości
Gremlin008

[2019] Wjazd na Śnieżkę

Rekomendowane odpowiedzi

Gremlin008

Witam,

Czy ktoś z forumowiczów, wjeżdżał w tym roku na Śnieżkę ? Chodzi mi o wjazd na własną rękę, nie w jakiejś organizowanej imprezie. Zawsze będąc w Karkonoszach, widzę rowerzystów jeżdżących między szczytami, pomimo chyba nadal obowiązującego zakazu jazdy ( z tego co wiem jest wyznaczonych niewiele szlaków rowerowych w KPN, ale rowerzystów widziałem m.in w okolicach Śnieżki, Łabskiego szczytu czy też Szrenicy). Z tego co czytałem we wcześniejszych latach, strażnicy KNP albo nie zwracali uwagi na rowerzystów, albo prosili o zejście z roweru, ponoć sytuacje z mandatami zdarzały się dość sporadycznie. Czy ktoś już może kręcił w tym roku na Śnieżkę i mógłby podzielić się informacjami na temat podjazdu i sytuacji ze strażnikami KPN.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Pietern

Ja nigdy nie widziałem latem, w okolicach Śnieżki, rowerzystów. Tam filanców, jak białych myszy. Chyba, żebyś spróbował nocą, to dobra i lubiana pora do łamania prawa. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Brombosz

A gdybyś spróbował na e-bajku to nikt cię nie dogoni. ;) Wydrukuj też paszport Polsatu. Zawsze to większe szanse...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Fordoniak

Tylko zjazdy! Jak nie ma kolei linowej na sam szczyt, a po zjeździe nie można w ciągu 5 minut napić się piwa rzemieślniczego, to miejscówka niegodna rowerów!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
lewocz

Z góry to i śmieci spadają :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta