Skocz do zawartości

[rower] Dartmoor Primal Evo 2018


Jakubszpro

Rekomendowane odpowiedzi

 

Witam, na sprzedaż leci wspaniały rower jakim jest Dartmoor Primal 2018 w rozmiarze M (stan bdb). Rower posiadam od grudnia 2018 roku i służył mi do jazdy po mieście oraz dojazdów do szkoły (czasami wyjechał na jakieś hopki lub pumptrack). Sprzedaję, ponieważ muszę coś innego na moje stawy. Wszystkie pozdzespoły sprawne. Jedynym mankamentem jest wgniotka na obręczy oraz strzelające łożyska w pedałach ale w niczym to nie przeszkadza. W niektórych miejscach ramy są rysy ale to normalne w tym sporcie. Posiadam całą dokumentacje zakupu roweru oraz zakupionych akcesorii

 

Bike check:

RAMA: 

Black on Black, M (18")

WIDELEC: 

Rock Shox Recon RL Solo Air 140mm

STERY: 

Dartmoor Blink

KORBY: 

Dartmoor Tribe (lekko prysowane)

PRZERZUTKA: 

SRAM X5 1X10

MANETKA: 

SRAM SL-500, 10 przełożeń

KASETA: 

Sunrace CSMS2, 11–42T

ŁAŃCUCH: 

SRAM PC-1031

PIASTY: 

Dartmoor Reel Boost

HAMULCE: 

SRAM Level (tył przydałoby się odpowietrzyć), tarcze SRAM 180mm (lekko krzywe w jedym miejscu)

OBRĘCZE: 

Dartmoor Cruiser 27.5”

OPONY: 

Przód: Vittoria Jafaki 27.5"x2.5

Tył: Vittoria Goma 27.5"x2.25

PEDAŁY: 

Dartmoor Stream OEM (łożyska strzelają)

KIEROWNICA: 

Truvativ Hussefelt Dh 700mm, Ø31.8mm

GRIPY: 

Dartmoor Maze (bez barendów)

MOSTEK: 

Dartmoor Trail 50mm, Ø31.8mm

SZTYCA: 

alu 6061, 30.9x350/400mm

SIODŁO: 

Dartmoor Trail Racing

 

Dla chętnego mogę dorzucić jeszcze dwie opony Schwable Smart Sam 27.5"x2.6 z dobrym bieżnikiem oraz jedną nówkę oponę Vittoria Jafaki 27.5"x2.5

 

Rower nie wymaga wkładu finansowego, wsiadać jeździć

 

Dla zainteresowanych mogę wysłać więcej zdjęć na priv

 

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Napisz, odpowiem najszybciej jak mogę. Pozdrawiam, Jakub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia:- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu- podobny temat już istnieje- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...