Skocz do zawartości

[Namierzenie kolarzy] Jest taka możliwość ?


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj podczas przejażdżki dostrzegłem kolarzy jednak mój trening dobiegał końca i musiałem skręcać na skrzyżowaniu, a oni pojechali prosto. Byli mocno opaleni tak jak widać kolarzy w peletonach więc to nie byli amatorzy. Dwóch miało niebieskie koszulki, a jeden czerwoną i on wydawał jakieś znaki rękoma oraz jechał po lewej ich stronie może to jakiś trener czy cuś. Czy jest możliwość jakoś namierzyć te osoby ? Jestem pewien że używają gps więc może mają jakieś konta na strava czy coś. Nigdy z takich programów nie korzystałem więc tu moje pytanie czy jest możliwość aby mieć podgląd w takim programie co za użytkownicy jechali o danej godzinie konkretną ulicą ? Da się to podglądnąć nie znając tych osób zakładając że któryś z nich ma konto tego typu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, TheJW napisał:

Z ciekawości... Po co?

Chcę zobaczyć jaką robią trasę. Jechali do końca miasta i zawrócili więc jakąś pętlę robią :)
Tu gdzie mieszkam jest mało kolarzy, a tacy mocno opaleni to już rzadkość.

Szkoda że języka polskiego nie ma na stravie będzie ciężko to ogarnąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
1 godzinę temu, TheJW napisał:

TRZEBA ROBIĆ WSZENDZIE!!1!1!111!!)

Ty tak serio ?

@Monika1996 załóż sobie konto na Stravie i uruchamiaj zapis trasy przy każdej wycieczce. Po odbytej jeździe wchodzisz na stronę strava.com odpalasz swoją ostatnią aktywność i klikając na View Flybys widzisz osoby które choć w małym stopniu przecięły się z Twoją trasą (o ile miały również odpaloną Stravę), opalone nogi itp... mogą świadczyć, że ta grupa na pewno korzystała ze Stravy ;)

image.png.01b3ec4aaa67c9f9653a30a6eb7ff7af.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...