Skocz do zawartości

[Koła szosowe] Nowe! Shimano WH-R501


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Sprzedam nowe koła szosowe WH-R501. Koła zostały kupione około dwa miesiące temu, wyjęte z pudełka i zapakowane w torby gdzie miały czekać na kolejny sezon.

Sprzedaję, ponieważ aktualnie jeżdżę na identycznym zestawie i doszedłem do wniosku, że jako drugi komplet kół kupię coś z "wyższej" półki.

Tak jak pisałem, koła są nowe, nie zakładałem na nie opon oraz nie montowałem do roweru. Są w takim stanie w jakim wyjmuje się ze z fabrycznego pudełka.

Oprócz kół w zestawie znajdują się zaciski Shimano, opaski na obręcz, oraz wspomniany paragon potwierdzający zakup.

Koła w sklepie kosztują ~370 zł, ja sprzedaję 50 zł taniej, więc wydaje mi się że jest to dobra oferta za brak pudełka i gwarancję producenta skróconą o mniej więcej dwa miesiące.

Z racji że jestem użytkownikiem identycznych kół, chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Cena: 320 zł, do minimalnej negocjacji

Tylko odbiór osobisty w Otwocku!

image;s=1000x700

image;s=1000x700

Edytowane przez skom25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...