Skocz do zawartości

[Koszulka] Koszulka rowerowa do 200 zl


Rafal95

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Chciałbym zakupić wreszcie nową koszulkę , bo ta obecna która była dość tania , strasznie się poci ... Niestety ale w mojej miejscowości nie ma żadnego sklepu rowerowego czy sportowego gdzie mógłbym przymierzyć jaką koszulkę kolarską . Jestem wiec zmuszony zakupić coś przez internet , troche szukałem w internecie ale ogrom tego wszystkiego troche mnie przytłacza jako nowicjusza.  Kwota jaką wydam na koszulkę to 200 zł /250 zł . Jestem osobą bardzo szczupłą , bo mam 176 cm wzrostu i 60 kg wagi . Nie wiem jak jest z rozmiarówką w koszulkach rowerowych , normalnie noszę rozmiar „S” . Jeżeli ktoś mógłby polecić jaką stronę gdzie można zamówić dobrej jakości koszulki , lub nawet polecić konkretny model koszulki byłbym bardzo wdzięczny . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Janu_sz napisał:

4F warte było cokolwiek x lat temu - teraz to szmaty do podłogi niestety nic nie warte.

Też tak myślałem i nawet nie zaglądałem. "Przypadkowo" kupiłem z przeceny (mniej niż 100 zł, nie pamiętam dokładnie) bo wyglądała elegancko i powiem że jest git, żałuję że nie kupiłem jeszcze jednej. Materiał przyjemny, taka niby lycra , dobrze leży, wszystko dobrze przylega, z tyłu nadmiar dobrze nachodzący na tył. Jeździłem w upale i w deszczu parę razy. Jakość okaże się finalnie po miesiącu prania. Dla mnie na razie za taką cenę naprawdę warto. 

I dobrze gdy o danym ciuchu wypowiada się ktoś kto go użył, a nie słyszał od znawców ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na wiosnę plecak ( był jakiś ze 120 zł na 50 zł ) + 2 koszulki po chyba 50 zł / sztuka ( z chyba 99 zł ). W sklepie firmowym online.

Koszulki używane od początku kwietnia na zmianę, prane zawsze środkiem do sportowej odzieży w czerwcu poszły w głąb szafy i będą pod bluzy na jesień. Wstyd w nich chodzić, porozciągany ściągacz na szyi, zmechacone. Tak na oko każda była maks. 10 razy prana i suszona. Więcej wytrzymuje tańszy Nike z systemem Dri-Fit kupowany po 40-50 zł w AmberSport ze Szczecina.

4F jak już to tylko topowe ich produkty, te jeszcze mają jakość, wszystko poniżej to szmatki. To moja ocena po użytkowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...