Skocz do zawartości

[nawigacja] google maps - nawigacaj po zaimportowanym GPX


Mentos

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie o Google mapy i nawigowanie wg zaimportowanego GPX’a. Otóż wyeksportowałem sobie zaplanowaną z mozołem traskę na Stravie po Hvarze ponad 150km do formatu GPX i w Google nawet udało mi się ją zaimportować do „Twoje miejsca/MAPY”. Mogę owszem tą mapę otworzyć, ale za chiny nie wiem jak wg tej mapy włączyć na jej podstawie nawigację czy to na kompie czy na androidzie. Czy da się to zrobić/wiecie gdzie ten magiczny click „nawiguj”? Jest tylko click „Otwórz w Moich Mapach” ale g to daje bo tam też nie ma opcji nawiguj, rozpocznij itp.

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mentos napisał:

Mam pytanie o Google mapy i nawigowanie wg zaimportowanego GPX’a. Otóż wyeksportowałem sobie zaplanowaną z mozołem traskę na Stravie po Hvarze ponad 150km do formatu GPX i w Google nawet udało mi się ją zaimportować do „Twoje miejsca/MAPY”. Mogę owszem tą mapę otworzyć, ale za chiny nie wiem jak wg tej mapy włączyć na jej podstawie nawigację czy to na kompie czy na androidzie. Czy da się to zrobić/wiecie gdzie ten magiczny click „nawiguj”? Jest tylko click „Otwórz w Moich Mapach” ale g to daje bo tam też nie ma opcji nawiguj, rozpocznij itp.

Dzięki

Wydawało mi się, że dobrze pamiętam - że lokalizacja musi się pokrywać z wgranym track-iem i wtedy to zadziała, ale chyba jednak nie ma szans:

https://suport.google.com/maps/thread/7840382?hl=en

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też polecam Locusa, w połączeniu z mapą z OpenAndroMaps to moje uniwersalne narzędzie do nawigacji, nie tylko na rowerze ale i pieszo. Ale chyba nie ma w nim trybu nawigowania w sensie "skręć lewo / prawo", zamiast tego widzisz swoje położenie względem mapy i wyznaczonej trasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...