Skocz do zawartości

[Buty] szosa


jarek74

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam rower Romet Huragan 1+ chciałbym wymienić przy nim pedała na szosowe i kupić buty. Ale nie wiem jakie buty. Mam możliwość kupna butów w Austrii ale potrzebuje porady jakie te buty ? Jakie pedała ? Może ktoś doradzić . Np co są warte te buty  https://www.hervis.at/store/Schuhe/Radschuhe/Rennrad/Diadora/Phantom/p/COLOR-2219611

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
W dniu 28.07.2019 o 18:01, jarek74 napisał:

Np co są warte te buty  https://www.hervis.at/store/Schuhe/Radschuhe/Rennrad/Diadora/Phantom/p/COLOR-2219611 

Na polskim rynku diadora praktycznie nie występuje więc ciężko powiedzieć. Na pewno but trzeba przymierzyć także zakup albo stacjonarny albo ze sklepu z prostym/darmowym zwrotem. Osobiście za podobną kasę kupiłem Vittoria Alise i szczerze mówiąc chyba nie dałbym 90 ojro za buty z rzepami diadora xd Szczególnie po dzisiejszym kursie

W dniu 28.07.2019 o 18:01, jarek74 napisał:

Jakie pedała ?

Masz w sumie dwa systemy do wyboru, shimano albo look. Spokojnie możesz brać najtańsze, najprostsze modele (look keo 3 czy shimano rs500/r540), będą wytrzymałe i w sumie nie ma się co zepsuć przez tysiące kilometrów. Wyższy model = przede wszystkim niższa waga.

Jeśli chodzi o look vs. shimano. Obecnie jeżdżę na shimano, wcześniej miałem look i szczerze mówiąc look podczas wpinania/wypinania był dla mnie w pewien sposób przyjemniejszy w użytkowaniu. Bloki shimano są za to stabilniejsze przy chodzeniu jeśli jest taka potrzeba. Tak naprawdę możesz wziąć te, które Ci się bardziej podobają/będą tańsze

 

Edytowane przez Mihau_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...