Skocz do zawartości

[czujnik] Magene


epon

Rekomendowane odpowiedzi

Mam a raczej miałem dwa. Działają ok poza lagiem, podają wynik z opóźnieniem około 5s. Czyli kręcisz kręcisz, przestajesz a licznik czy endomondo pokazują po kilku sekundach że przestałeś. A miałem dwa, bo ten na piaście działa od początku roku a ten z korby wziął i mi umar dwa tygodnie temu, Trup. Woda w środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku miesięcy używam tych czujników. Do tej pory spełniają swoje zadanie w każdych warunkach. Jedyny minus to niewielkie opóźnienie (około 1-2s a nie 5 jak kolega wyżej pisze).

 

Jak Ci się nie spieszy to na Aliexpress te czujniki chodzą po około 50 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Kanister napisał:

Od kilku miesięcy używam tych czujników. Do tej pory spełniają swoje zadanie w każdych warunkach. Jedyny minus to niewielkie opóźnienie (około 1-2s a nie 5 jak kolega wyżej pisze).

Dzięki, w takim razie zamówię. Wiem że są na Aliexpres, ten link dałem tylko jako poglądowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem, sprzedałem... miałem lag ok 5s, w porównaniu z GSC10 garmina byłem rozczarowany opóźnieniem... nagłe wzrosty kadencji potrafił ten czujnik wręcz pomijać.

Jeśli nie przeszkadza opóźnienie wskazań, można brać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...