Skocz do zawartości

[Rama] Dobór ramy


Mateusz5042

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ze względu na to, że ukradli mi rower muszę złożyć coś nowego. Na ramę chcę przeznaczyć 1tyś zł. Wybór pada na któryś z tych ram:
-NS Bike Eccentric EVO Alu 27,5
-DARTMOOR Hornet
-DARTMOOR Primal 27,5

Zastanawiam się która rama będzie najwygodniejsza do jazdy na co dzień /jazdy do pracy. Czasem będe wybierał się na dłuższe trasy oraz do lasu.

Zależy mi na wygodzie oraz na tym oby rama była pod koła 27,5

Wszystkim dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

primal badz rama od ns bikes , nie podales rozmiaru , moze wez pod uwage jeszcze ta

https://allegro.pl/oferta/ns-bikes-rama-eccentric-djambo-s-czarna-bez-osi-7855564439

zamontujesz opony plus jak rowniez kola 29 jak zechcesz na olx , tez wisi rama primala  plus w rozmiarze s za 450 , a nsbikes eccentric w rozmiarze m za 550 , mozna troche grosza oszczedzic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, polmaj napisał:

primal badz rama od ns bikes , nie podales rozmiaru , moze wez pod uwage jeszcze ta

https://allegro.pl/oferta/ns-bikes-rama-eccentric-djambo-s-czarna-bez-osi-7855564439

zamontujesz opony plus jak rowniez kola 29 jak zechcesz na olx , tez wisi rama primala  plus w rozmiarze s za 450 , a nsbikes eccentric w rozmiarze m za 550 , mozna troche grosza oszczedzic ;)

Mój wzrost to 175cm i nie wiem czy lepiej S czy M. Ramkę chce kupić nową, będę oszczędzał na innych częściach . Eccentric DJAMBO również mam na uwadze lecz zapomniałem ją dodać.

 

Teraz, Loel napisał:

Bierz NS Bike Eccentric EVO Alu 27,5. :)IMG_20190725_215637.thumb.jpg.0e994097482ae9df4f0c81819ae0bec9.jpg

 

Rok temu stałem przed takim samym wyborem. Postawiłem na ramę  NS Bike i sobie chwalę codzienne dojazdy do pracy, oraz weekendowe wypady do lasu. 

Ta rama jest moim faworytem! Od zawsze mi się podobała. Jaki masz rozmiar ramy  i wzrost?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mateusz5042 napisał:

Mój wzrost to 175cm i nie wiem czy lepiej S czy M. Ramkę chce kupić nową, będę oszczędzał na innych częściach . Eccentric DJAMBO również mam na uwadze lecz zapomniałem ją dodać.

 

bralbym raczej M ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mateusz5042 napisał:

Mój wzrost to 175cm i nie wiem czy lepiej S czy M. Ramkę chce kupić nową, będę oszczędzał na innych częściach . Eccentric DJAMBO również mam na uwadze lecz zapomniałem ją dodać.

Ta rama jest moim faworytem! Od zawsze mi się podobała. Jaki masz rozmiar ramy  i wzrost?  

178 cm, rama rozmiar L, 18,5", albo 19,5" - nie mogę odczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Loel napisał:

@Mateusz5042 skąd jesteś? 

jeżeli z okolic stolicy to mogę gdzieś podjechać do ciebie, porównasz sobie ramę i jej wielkość, czy ci taka pasuje.

 

a wyszkow, masz napisane, omg :) 

Gdyby było bliżej chętnie bym skorzystał! 

Sądzę ze M w takim razie bedzie ok 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...