Skocz do zawartości
Grzembol701

[Pedały] Platformy z pinami RockBros

Rekomendowane odpowiedzi

Grzembol701

Cześć, 
Sprzedam nie używane platformy z pinami (10 na każdej stronie), w pakiecie kilka wymiennych pinów i klucz do nich.
Nie użyte ani razu, lekkie zabrudzenie, bo je wkręciłem, stanąłem brudnym butem i tyle.
Wkręciłem swoje stare- te mi są lekko zbyt duże.
Z informacji z ogłoszenia, są na 3 łożyskach.
Wymiar całości 136x104

Cena - 100 zł

https://photos.app.goo.gl/hWCuVL3DxmKjpfgFA

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Bumbel
      Przez Bumbel
      Witam, ponad rok temu zakupiłem sobie rower szosowy, do tej pory jeździłem sobie rekreacyjnie robiąc max do 50km, mam zamiar kupić sobie buty i zacząć jeździć na dłuższe dystanse i tu moje pytanie. Mając takie pedały: https://www.ceneo.pl/22886729 mogę kupić dowolne buty spd na szosę, czy są to jakieś specjalne i muszę patrzeć za innymi? Nigdzie nie mogłem znaleźć tej informacji, a wolę się upewnić niż tracić kilkaset złoty.
    • Gość Aleksandra
      Przez Gość Aleksandra
      Witam, posiadam rower jak w linku.
      https://kalkuluj.pl/euslugi/sport_turystyka_i_hobby/rowery_i_akcesoria/rowery/rowery_miejskie_cruisery/rower_miejski_cruiser_m_city_nice_bike.html#
      Pewnego razu coś tak jakbym przestawiło mi się w pobliżu pedałów i uniemożliwia kręcenie nimi. To znaczy kręcą się ale trzeba użyć do tego tyle siły że jazda jest niemożliwa. Co to może być? 
      Druga sprawa, któregoś razu odmontowałam przerzutki, bardzo przeszkadzały w jeździe. Także ogólnie kiedyś były. 3 stopniowe. Chciałabym założyć nowe. Pytanie czy mogę założyć np. 5 stopniowe? 
      Czy da radę plus minus oszacować koszt tych napraw w serwisie?  
      Dziękuję
    • Kacpe2403
      Przez Kacpe2403
      Cześć, przemierzam się do zakupu Rose the Bruce 1 i zastanawiam się jakie pedały wybrać. Wstępnie wybrałem NS Nylon, ale nigdy wcześniej nie składałem rowerów i zacząłem się zastanawiać czy te pedały w ogóle da się zamontować w tym rowerze. Może polecicie jakieś inne? Dodam jeszcze, że chciałbym nim głównie jeździć street.
    • szkudi
      Przez szkudi
      Witam serdecznie.
      Przymierzam się do wymiany pedałów spd w dwóch rowerach (szosa i MTB) wraz z blokami, wymiana będzie na taki sam model: pd-m520 oraz bloki, które są standardowo dodawane do tego modelu: sm-sh51 . Powodem wymiany są luzy na połączeniu blok-pedał, łożyska pracują nadal gładko bez luzów.
      Na dołączonych zdjęciach widać wytarcia na obudowach pedałów, najlepsze jest to że wytarcia występują w szosie i w MTB na każdym pedale (obecne pedały i w szosie i w MTB to pd-m520), tylko że one były używane przez około 2,5-3 ostatnie lata z blokami sm-sh56, czyli z blokami z wielokierunkowym wypinaniem i zarazem z większym luzem roboczy.
      Czy ktoś może mi odpowiedzieć na pytanie czym są spowodowane te wytarcia?
      Podejrzewam 3 możliwości:
      1) Naturalne zużycie pedałów - nie wiem czy tak powinno wyglądać, proszę o opinie osób bardziej doświadczonych
      2) Wina butów - podeszwa w miejscu styku z pedałem jest za wysoka i zarazem za twarda co powoduje ścieranie obudowy
      3) Wina bloków sm-sh56, bloki te posiadają większy luz roboczy i może przez to w trakcie pedałowania stopa delikatnie pracuje wycierając materiał - dlatego chce wraz z nowymi pedałami zmienić bloki na model sm-sh51 żeby uniknąć takiej sytuacji i nie niszczyć nowego nabytku ale nie mam pewności czy to jest przyczyną wytarć.
      Z góry dziękuję za pomoc,
      Pozdrawiam.

• Milkem
      Przez Milkem
      Witam wszystkich. 

Potrzebuję Waszej porady. Niedawno zakupiłem sobie buty SPD Shimano SH-AM501:
      https://www.centrumrowerowe.pl/buty-shimano-sh-am501-pd19177/
      i stoję teraz przed dylematem dotyczącym wyboru pedałów. Przyznam od razu, że są to moje pierwsze buty SPD i nigdy nie jeździłem z pedałami zatrzaskowymi, stąd moja wiedza w tym temacie jest niewielka. Zastanawiam się nad wyborem pomiędzy Look x-track en-rage, a Shimano pd-m530. Pedały zostały mi polecone w dwóch różnych sklepach rowerowych jako dobre na początek przygody z SPD. Ja z kolei nie chciałbym wydawać dużo kasy na początek bo nie wiem czy jazda w zatrzaskach będzie mi odpowiadać. Dodam jeszcze, że na wiosnę planuję kupić drugie buty (o ile nauczę się wpinać i wypinać) z bardziej agresywną podeszwą, w których chciałbym startować w bike maratonach. Będę wdzięczny za podpowiedzi i porady dotyczące wyboru pomiędzy wymienionymi wyżej modelami (wady i zalety) lub inne propozycje pedałów w cenie do 300 PLN.