Skocz do zawartości
Arkowiec1929

[licznik GPS] Garmin Edge 130 - czy warto ?

Rekomendowane odpowiedzi

Arkowiec1929
Napisano (edytowane)

Witajcie, 

czy ktoś z forumowiczów jest w posiadaniu maluszka w postaci Edge 130? W zasadzie ma on wszelkie potrzebne mi funkcje, mały rozmiar też mi odpowiada, natomiast na zagranicznych forach wyczytałem kilka niepokojących uwag użytkowników, jednak nie wiem na ile są one uzasadnione: czy to prawda, że bateria trzyma w nim tylko 5-6h, urządzenie potrafi się samoczynnie restartować, a podawana temperatura nie jest rzeczywista lecz wynikająca z prognozy pogody przy połączeniu urządzenia ze smartfonem? Czy jest ktoś w stanie potwierdzić lub zdementować te "problemy" i polecić/odradzić mi to urządzenie? 

Pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez Arkowiec1929

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Dedluch
      Przez Dedluch
      Witam
      Spotkałem się z problemem z ustawieniem licznika Kellys KLS Digit, a mianowicie nie wiem jak to zrobić. Instrukcję, która przyszła z produktem zgubiłem, a na internecie nie znalazłem żadnej, która byłaby czytelna, wszystkie były w bardzo słabej rozdzielczości. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś kto posiada ten licznik mógłby powiedzieć jak ustawić w nim obwód koła.
      Z góry dzięki!
    • Grzembol701
      Przez Grzembol701
      Cześć, 
      Sprzedam używany licznik Lezyne Mega C. Licznik kupiony 02.2019 w polskim sklepie internetowym- mam fakturę zakupu.
      Licznik w stanie idealnym. Przejechał 500 km.
      W skrócie funkcje: rozbudowane funkcje treningowe, łączność Bluetooth i ant+, współdziałanie z czujnikami tętna, kandencji, prędkości i mocy, nawigowanie zakręt po zakręcie, nawigowanie po śladzie gpx. Mocna bateria, kolorowy wyświetlacz.
      Dowolna możliwość konfiguracji wyświetlanych ekranów, kolejności, parametrów.
      Sprzedaję cały zestaw: licznik, uchwyt na kierownicę, 2 rodzaje gum mocujących, kabel do ładowania, pudełko instrukcję-- słowem, to co dostalem, jak kupiłem licznik.
      Gwarancja 24 miesiące od zakupu w lutym.
      Cena 650 zł- do negocjacji

https://ride.lezyne.com/products/mega-c-gps

Link do zdjęć: https://photos.app.goo.gl/3fhShbRseTFBCUEu6
    • osiek
      Przez osiek
      Witam
      Poszukuję licznika rowerowego. Potrzebuje podstawowych parametrów, mogą być też dane typu wysokość itp, bez statystyk kardio. Przede wszystkim zależy mi na tym aby licznik rejestrował przejechaną trasę którą następnie można otworzyć np w programie Strava. I teraz pytanie. Czy liczniki z taka opcją potrzebują połączenia ze smartphonem? czy są np. takie które posiadają wbudowany gps i rejestrują trasę którą następnie można wyeksportować do pliku który da radę  zaimportować do aplikacji (strava itp). Zależało by mi na takim ponieważ smartfony mają krótką żywotność baterii, szczególnie z włączonym gpsem, internetem itp.  Jeśli licznik wymaga połączenia z telefonem to równie dobrze mogę rejestrować trasę bezpośrednio na telefonie na apce i nie potrzebuje wtedy licznika... Licznik może być przewodowy jak i bezprzewodowy. Wybieram się w kilkudniową podróż rowerem i chciałbym mieć zapisaną całą przejechaną trasę. Oczywiście licznik przyda się na przyszłość.
      Proszę coś polecić i jeśli mogę prosić to objaśnić jak to wszystko działa bo w temacie porządnych liczników jestem zielony a po poszukiwaniu informacji w necie zbyt wiele sie nie dowiedziałem. Budżet to powiedzmy max 600 zł.
      Myślałem nad Cateye Padrone Smart CC-PA500B  ale nigdzie nie znalazłem zasady działania....

Pozdrawaim
    • pjsz
      Przez pjsz
      Czy ktoś ma już doświadczenie i przetestował, używa uchwytu Quad Lock/Gear Lock na telefon? Jak się sprawdza sam uchwyt w różnych warunkach terenowych i czy telefon nie cierpi za bardzo z powodu wstrząsów? Jaka jest żywotność baterii przy włączonej nawigacji/endomondo/stravie/komoot itp.? Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem lub komputerkiem z nawigacją (Garmin/Wahoo). Jakieś opinie?
    • kolarzjedrek
      Przez kolarzjedrek
      Witam do sprzedania licznik Garmin Edge 500 w stanie BDB + nowa folia na wyświetlacz. Cena 310 zł do małej negocjacji.
      https://www.olx.pl/oferta/garmin-edge-500-CID767-IDzoNIz.html