Skocz do zawartości

[Przerzutka tylna] Sram X7 i kaseta 11-40


Kavoo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :) Niestety ostatnia sytuacja zmusiła mnie do kilku zmian w sprzęcie a mianowicie urwałem przerzutkę w moim  Hornecie (acera m3000)... jak coś jest do XC to nie nadaje się do Enduro a tym bardziej do DH :D. Przyszedł czas na zmianę i  najciekawsza propozycja jaką znalazłem to Sram x7 do tego manetka X5 9 rzędowa. Obecnie mam kasetę 11-34 ale w przyszłości chciałbym zmienić na 11-40 (również 9 rzędów) i teraz pytanie czy przerzutka X7 na średnim wózku ogarnie takie połączenie? Dodam, że w stockowym Hornecie na 2019r występuje przerzutka X5 i do tego kaseta 11-40 od SunRace. Więc z X7 też powinno działać ale wolę się upewnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy acera jest do jakiejkolwiek dyscypliny sportowej? 

Odnośnie dzialania zestawu to przy odrobinie szczęścia (w zależności od kształtu haka przerzutki i jej usytuowania względem osi koła (niekoniecznie odległości od kasety)) będzie to działać ale mogą występować pewne utrudniania przy zrzucaniu w przypadku kilku największych koronek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, michuuu napisał:

Pytanie co masz z przodu i jak to się ma do tego roweru o którym piszesz.

Z przodu nie mam nic tzn mam 1 blat narrow wide. Jest to Dartmoor Hornet i nie da się tu zamontować przerzutki. Z resztą od napędu 3x9 odszedłem jeszcze mając Gianta Talona pod XC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...