Skocz do zawartości

[manetki] triban 540-modyfikacja


matszy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów,

Potrzebuję pomocy technicznej.

Sprawa wygląda następująco:

Jestem szczęśliwym posiadaczem roweru triban 540. Jest on na osprzęcie Shimano 105 5800. (2x11)

Niestety pomimo wielu kilometrów przejechanych na trenażerze i w plenerze nie potrafię się przyzwyczaić do baranka i chciałbym przerobić ten rower, na rower fitnessowy, t.j zamontować prostą kierownicę.

Problem w tym, czy znajdę manetkę 11 rzędową, która będzie kompatybilna z shimano 105?

Pozdrawiam, Mateusz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc! Powiem szczerze, że z bólem serca podejmuję taką decyzję, bo właśnie baranek mnie urzekł w tym rowerze. Problemem jest niestety bezpieczeństwo. Mam bardzo ,małe dłonie i mimo maksymalnej regulacji klamkomanetek w dolnym chwycie do nich nie sięgam, a w górnym hamowanie jest nijakie. Nie sądziłem, że manetki do prostej kierownicy będą tak drogie i przypuszczam, że cała operacja wyniesie koło 1000zł. Chyba trochę nieopłacalne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, matszy napisał:

Mam bardzo ,małe dłonie i mimo maksymalnej regulacji klamkomanetek w dolnym chwycie do nich nie sięgam

Zawsze możesz zmienić ich ustawienie na kierownicy, żeby bardziej zbliżyło się do kierownicy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...