Skocz do zawartości

[ciasne gacie] Opinają na nogach- odsyłać?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Prosta sprawa- zainwestowałem kupę kasy w endury 260 pro, gacie z pieluchą, na szelkach, rozmiar M, pasują na moje 175cm, ale... Problem jest taki, że dużo jeżdżę po górach + siłownia i w rezultacie dość mocno opinają mnie na nogach, nad kolanami, tam gdzie mamy mięśnie :) 

Myślicie, że to się rozciągnie czy mam zrezygnować ze spodni kolarskich? Endura pomija nogi w rozmiarówce ;/
Nie wiem też po co producenci tak się zachwycają tym, że jest tam ta guma czy inny silikon, w czym to niby pomaga? W moim przypadku lepiej odcina krew od mózgu ;/

 

Dzięki za rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Teraz, kurt_hectic napisał:

tam ta guma czy inny silikon, w czym to niby pomaga?

Nie podjeżdżają do góry.

Teraz, kurt_hectic napisał:

 W moim przypadku lepiej odcina krew od mózgu

Zgodnie z przysłowiem "kto nie ma w głowie to ma w nogach".:D

Jak aż tak ciśnie to bym odesłał zanim dojdzie do amputacji.:D

Dobre gacie szybko się nie rozciągną a jak już to niewiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czujesz dyskomfort i uciskają naprawdę mocno, to odsyłaj. Jeżeli są po prostu obcisłe, to tak ma być. Chociaż Twój opis wskazuje na to pierwsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale gdzie autor napisał że w nich jeździł? Napisał że dużo jeździ po górach i nie mogą być takie ciasne.

No chyba że to właśnie oznaczało że się w nich najeździł, a teraz chce odsyłać... Wtedy bym walił linijką po łapkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak mierzył. Jeżeli miał na sobie "cywilną" bieliznę, założył i stwierdził że nie pasują, to problemu nie ma, przecież tak samo mierzy się w sklepie.

Gorzej jak gatki poszły na gołe ciało, a potem nastąpił długi pokaz mody :D 

Niestety właśnie dlatego nie jestem fanem zamawiania ubrań przez internet. To jest dobre jeżeli ktoś jest w "standardowych" wymiarach. Ja jestem mega szczupły, kolega napakowany i efekt jest taki, że rozmiarówka nas nie dotyczy za mocno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...