Skocz do zawartości

[Klocki szosowe] SwissStop BXP; Wsuwki


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Sprzedam wsuwki szosowe SwissStop BXP do hamulców Shimano.

Niestety po zakupie okazało się że nie mieszczą/ wchodzą bardzo ciasno się do szufladek w hamulcach BR-R7000, więc zrezygnowałem z ich montażu. Próbowałem jeszcze je lekko dopasować, o czym kilka słów poniżej. Na klockach może być jakiś minimalny ślad hamowania, ponieważ wsadziłem je na tyle ile się dało i na stojaku sprawdziłem jak wypadają w stosunku do oryginalnych.

Co do samych klocków, to próbowałem je "dostosować" do szufladek, niestety bez powodzenia. 3 klocki mają tył przytarty pilnikiem ( nieznacznie, widać jeszcze fabryczne napisy), natomiast jeden jest poprzycinany żyletką, co widać na zdjęciach. Tak czy inaczej, ich pasowanie było nadal bardzo ciasne, ale z tego co wiem, do większości szufladek powinny pasować bez problemu. Ocenę pozostawiam kupującemu.

Zestaw nowych wsuwek w sklepie to koszt ~90 zł, z racji wspomnianych modyfikacji proponuję 40 zł + koszt przesyłki.

Koszt oraz forma przesyłki do uzgodnienia na PW.

20190708-110110.jpg

20190708-110048.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...