Skocz do zawartości

[10 000zł] 27,5, pełne zawieszenie


Rekomendowane odpowiedzi

Fat na sztywnym widelcu jednak nie jest dla mnie. Szkoda nadgarstków patrząc długoterminowo. Pomimo niewątpliwych zalet i dzielności w terenie nawet z amortyzatorem nie jest to sprzęt dla mnie, za mało zwinny, zwrotny. Jako drugi rower - ekstra. Jako jedyny - nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na chłopski rozum to chyba rower jaki mi potrzeba. Ale... po pierwsze kupiłem go nowego okazyjnie zupełnie przypadkowo, nie był to mój pierwszy wybór. Dwa: po jakimś czasie zacząłem mieć wrażenie, że rama jest za duża, ale nie nie jest. Trzy: malowanie mi się nie podoba. ;) Co do zmian to na dzień dobry zmieniłem hamulce Tektro na Magury MT Trail, z rozpędu kupiłem też kompletny napęd 1x12 10-50 z korbą 32. Nie zamontowałem go bo pojawiły się wspomniane wątpliwości i zacząłem rozglądać się za innymi opcjami. Trzeba by w nim jeszcze wymienić amortyzator. I pomalować ramę na jakiś miły dla mojego oka kolor. Wolę mieć jeden rower niż kilka. Jestem na swój sposób minimalistą.

Byłem pewien, że full to jest to. Ten Specialized okrutnie mi się wizualnie spodobał. No ale najbardziej w życiu nienawidzę nudy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana amortyzatora na dobry zmienia ten rower nie do poznania. Zainwestuj w niego 2k, zamontuj też nowy napęd skoro 1x10 nie wystarcza i sprawdź czy przypadkiem się nie polubicie. Jeśli będziesz zadowolony w zimie oddasz do lakiernika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...