Skocz do zawartości
kurt_hectic

[MTB] Czechy, Trutnov, Jasenik, Karkonosze. Druga połowa lipca.

Rekomendowane odpowiedzi

kurt_hectic

Ahoj,

Mieszkam w Czechach od 4,5 roku, niedługo przeprowadzam się do Krakowa i na zakończenie chciałem wybrać się na północ, aby pojeździć po miejscówkach, które widziałem tyle razy, na youtubie 1f642.png:)

Ja będę tam 2-3 tygodnie, od 15.07. Jadę własnym autem, mieszkać będę w namiocie na jakim kempie, miejscówki można zmieniać.

Jak ktoś ma taki sam zestaw, ma mtb i lubi górki to fajnie by było pojeździć razem. Nie tylko single, dowolne trasy 30km - 70km. Więcej chyba nie ma sensu, i tak będzie wychodziło 2000m podjazdów. Wszystko na lekko, wszystkie graty zostaną w aucie.

Co do kosztów to pewnie 1000zł wystarczy- tyle co na benzynę i jedzenie, kempy kosztują jakieś grosze.

Na zajawkę video i kilka moich fotek z weekendów 1f642.png (8 odcinków na jego kanale) https://www.youtube.com/watch?v=o2t__ITcW4E

fE2HvWN.jpg

BQkYHTt.jpg

le0Neuf.jpg

UvFtUGu.jpg

xfHi06s.jpg

uCyVRJP.jpg

9n5me6s.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Brombosz

Jeśli ogarnę się z kontuzją ręki przed końcem lipca, to mogę podjechać na Rychleby na dzień czy dwa. Miejscówkę znam bardzo dobrze, ale nie chciałbym szaleć bo jakoś nie widzi mi się powtórka ze złamania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta