Skocz do zawartości

[Buty] Five Ten Mountain Bike Freerider czy Shimano SH-GR5?


Rekomendowane odpowiedzi

Może postawię na 5.10 i sprawdzę co ta podeszwa jest warta. Miałem ostatnim razem kupić model Danny MacAskill ale uznałem, że ciut ponad 300zł w promocji to wciąż za dużo do tyrania po górach i kupiłem IONy Raid. Pedały to Shimano PD-GR500, piny w krótszym ustawieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

I jak tam? Ktoś ma wogóle opinie od tych shimano? Five ten ponoć podeszwa szybko na wylot się przeciera, osobiście kupiłem Terrex Swift Solo od Adidas i po pół roku szukam czegoś innego, trzymanie bardzo dobre ale wyściółka już się przetarła na wylot... Uzytkowałem okazjonalnie... Shimano gr5 wygląda fajnie, jednak nie wiem jak sztywne etc. ponoć 5.10 są dość sztywne, w Adidasach mi się podobało to że były sztywniejsze od zwykłych butów, ale nie super sztywne, więc czułem dobrze co się z rowerem dzieje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 5.10 Freerider, sztywna podeszwa, bardzo przyczepna. Wzmocnienia w najważniejszych miejscach, szyty i klejony. Bardzo dobre wykonanie. Co do zużycia to nie mogę na razie nic sensownego napisać.

Te Shimano też ciekawe, kupiłbym gdyby były w dobrej promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...