Skocz do zawartości

[OC rowerzysty] rocznie około 80 PLN


Rekomendowane odpowiedzi

OWU? Cokolwiek? :P

Ja mam drugi rok wykupione jakieś w Hestii - płacę z tego co pamiętam ok 140pln rocznie, jakieś Ergo Sport. Dlatego tutaj bo po prostu w OWU nie znalazłem żadnych wyłączeń dotyczących amatorskich zawodów a z grubsza po to mi OC potrzebne - fajnie coś mieć żeby nie czuć się głupio jak się kilka karbonowych rowerów zepsuje kładąc peleton, 100 000 zł powinno starczyć. Dodatkowo niby jakieś NNW z zawrotną sumą 50 000, ale było w pakiecie więc jest. Jak w praktyce będzie wyglądać likwidacja szkody mam nadzieję się nie dowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogo. W PZU trochę ponad 60 zł, przy takiej samej sumie gwarancyjnej (którą można zwiększyć).

No i tip. To nie musi być ubezpieczenie stricte dla rowerzystów, ale wystarczy jakiekolwiek OC w życiu prywatnym. Często jest już w cenie ubezpieczenia mieszkania albo domu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja pierwszy raz skusiłem się na ubezpieczenie OC rowerzysty. Wykupione w Ergo Hestia pod nazwą ERGO Sport - 48zł zł na rok suma ubezpieczenia 100tys. zł. NNW odpuściłem ( inne ubezpieczenia zawierają także bez sensu było jeszcze dodatkowo powielać ,a różnica w cenie była spora dobierając pakiet NNW ) 

 

Podejrzewam ,że nie będzie problemu negocjować cenę oraz zakres terytorialny.

 

Dla chcących więcej info załączam plik pdf i mogę polecić osobę do kontaktu . 

KID_rower.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja mam za 264zl rocznie w Concordii z suma ubezpieczenia na 500'000zl

I w przeciwienstwie do wszystkich w/w obejmuje ona starty w zawodach gdybym np komus rower rozwalil.

Oprocz tego obejmuje ono moja najblizsza rodzine i dziala tez jako OC w zyciu prywatnym. O ile jako OC w zyciu prywatnym dziala praktycznie w calej Europie to juz na rower tylko w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...