Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :) tata kupił mi w Austrii rower elektryczny, niestety nie potrafię ustalić, co to za model. Z tego co widzę, jest złożony z różnych części. Będę wdzięczna za każdą pomoc - podam dane, które udało mi się olreślić:

 

Osprzęt: - bateria: Phylion XH370-10J DC37V 12Ah (kupowana kilka miesięcy temu, o wartości tysiąca złotych), - wolnobieg Shimano MF-TZ20, sześciorzędowy, - technologia przerzutek Shimano SIS, - manetki Wuxing, - amortyzatory z przodu: Zoom Gordo 650, - amortyzator tylni Lu Jin Suspension LJ400A, - hamulce Dengtai, - pedały metalowe. Wymiary: Długość górnej rury ok. 60 cm Długość rury podsiodłowej ok. 72 cm Długość mostka ok. 10 cm

 

20190702_223203.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde, ale potwór O_o Nie wiem czy to kwestia zdjęcia, ale pedały jakoś tak niepokojąco blisko ziemi są :D Ciekawe jak to wygląda podczas jazdy.

Najwyraźniej w Austrii też są "Janusze Biznesu", tylko tam nazywają ich "Helmutami Biznesu" :D 

Edytowane przez skom25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, skom25 napisał:

O kurde, ale potwór O_o Nie wiem czy to kwestia zdjęcia, ale pedały jakoś tak niepokojąco blisko ziemi są :D Ciekawe jak to wygląda podczas jazdy.

Najwyraźniej w Austrii też są "Janusze Biznesu", tylko tam nazywają ich "Helmutami Biznesu" :D 

Tak wygląda na innym zdjęciu. Czyli to jakiś "składak"? :/

Screenshot_20190702-231852_Gallery.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta rama od setek lat jest widoczna w najtańszych możliwych rowerach. Ten rower nie jeździ i nie hamuje nawet bez wspomagania elektrycznego, a co dopiero z nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, skom25 napisał:

Ta rama od setek lat jest widoczna w najtańszych możliwych rowerach

Wahacz jest ewidentnie przedłużony i poszerzony żeby zrobić miejsce na baterię, reszta się zgadza :) 

Ciekawe jak to się prowadzi z tak długim i tak dociążonym tyłem :D Tak czy siak omijać szerokim łukiem, choć pewnie niedługo zobaczymy takie cuda w marketach czy na ulicy (albo prędzej chodniku)...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to rower do Dałnhil jest, musi być stabilny :D 

Swoją drogą, skoro ktoś buduje rower na takich częściach, to jakiej jakości jest napęd i instalacja elektryczna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie akurat specjalnie nie dziwi podejście bagatelizujące rolę "bazy" w postaci ramy, hamulców, itp. ewentualnie byle "wyglądało a la zjazdówka", a spuszczanie się nad silnikiem żeby były te "tysionce watóf" :) Takie rzeczy bawią specyficzny typ odbiorcy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...