Skocz do zawartości

[urlop w lubelskim] Włodawa/Okuninka - jaki rower zabrać?


TheJW

Rekomendowane odpowiedzi

Za kilka dni zaczynam wyczekany urlop i spontanicznie zrodził się pomysł pojechania nad jezioro Białe koło Okuninki (możliwe, że pod namiot). Oczywiście poza imprezowaniem, leżeniem plackiem na plaży i spaniem chciałbym pojeździć trochę rowerem w innym niż na co dzień terenie.
Zastanawiam się jednak, który rower ze sobą zabrać. Najchętniej wziąłbym i szosę, i MTB, ale niestety ogranicza mnie wielkość auta.
O ile na szosie zawsze można gdzieś pojechać, to już nie wszędzie znajdą się warte zainteresowania tereny pod MTB, dlatego mam wątpliwości.

Czy ktoś z "lokalsów" lub tych, którzy mieli okazję pojeździć tam rowerem mógłby mi podpowiedzieć, który zabrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nic. Pojechałem i na miejscu zastał mnie ziąb i deszcz. Nie wyjąłem nawet roweru z auta. :D Po 22 godzinach byliśmy już w drodze powrotnej, bo Różowa się pochorowała z tego zimna. ;) Ale jeśli masz jakieś trasy do zaproponowania, to podrzuć, może dam Okunince szansę w przyszłym roku. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...