Skocz do zawartości

[Zakup] zakup cruisera


Mortanes

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam do was pytanie i prosbe o wyrazenie opinii.

Uprzedzam ze rower ktory wpadl mi w oko jest do kupienia w nietypowym miescu. A miejsce to to Auchan. Okazuje sie ze w swojej ofercie auchan posiada customowy rower ze stajni Adriana Lucejki. Nawet napisalem do niego na facebooku i okazuje sie ze nawiazal wspolprace z sieciowka. Pytanie czy za kwote 1500 oplaca sie go nabyc oraz czy macie jakies doswiadczenia zwiazane z tymi konstrukcjami.  Mam 175 cm wzrostu ok 125 kilo wagi (wiem swinka nie taka mala ale po to chce zakupic rower zeby troche schudnac). Siedzi sie na nim wygodnie. Przejechalem sie na malym dystansie i przyjemnie sie prowadzi. Pewnie bede musial sie przyzwyczaic do konstrukcji (chodzi o prowadzenie jako ze dlugo nie korzystalem z jednosladow).

Krotka specyfikacja

Piasta nexus 3
Rama gold racer stalowa
Kola 26 cali

Prosilbym o komentarz oraz pomoc czy warto inwestowac pinionzki.

Z gory dziekuje. Wybaczcie brak polskich znakow. Pisze z telefonu.

A tutaj zdjecie maszyny
46b661f263476ebb2af94d6ff945f986_1920.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli komuś się ten rower podoba to w charakterze ozdoby można postawić w salonie. Taka jest moja opinia. Może koledzy się jeszcze wypowiedzą.

Weź  i zrób taki eksperyment: Trzymając za siodełko i kierownice przechyl go lekko na bok, stań na pedale i poskacz. Zobacz co się będzie działo z ramą. Na te nakrętki na osi koła nie mogę patrzeć to się nie wypowiem. Przepij te pieniądze albo kup używany kajak. 

To jest warte z 200-250 złotych ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest przestylizowany rower do turlania się po bulwarach i zwracania na siebie uwagi. Ciężki, wolny i mało funkcjonalny. Jeśli planujesz używać roweru do czegoś więcej, raczej rozejrzyj się za normalną konstrukcją. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia:- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu- podobny temat już istnieje- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...