Skocz do zawartości

[Pod namiot] Bałtyk na dziko


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar wybrać się nad nasze morze na jeden / 2 dni. Mam zamiar na ten czas odciąć się od świata. Padło na Bałtyk i raczej okolice Wolina. 

Zależy mi by namiot rozbić w lesie, na jakiejś wysokości od plaży, tak by mieć ładny widok na morze. Fajnie by było, jakby się dało dość blisko podjechać samochodem. To o co mi chodzi zamieszczam  na foto.

Wiem. Polskie prawo nie zezwala, a dziki mogą popsuć całą zabawę. Nie jestem brudasem i porządek  po sobie zostawiam ładniejszy niż zastałem.

Ktoś ma jakieś propozycje?

wydma.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, arturross15 napisał:

Padło na Bałtyk i raczej okolice Wolina

W połączeniu z miejscem jak na zdjęciu, to mnie niestety wypada, ze będziesz w Wolińskim Parku Narodowym. Próba jeżdżenia samochodem poza wyznaczonymi drogami (nielicznymi) to raczej średni pomysł. Dlatego myślałem, że dojeżdżasz w okolice autem (np do Międzyzdrojów), parkujesz i wyciągasz rower z bagażnika.

Ale sam pomysł biwakowania na dziko w Parku Narodowym jest chyba taki sobie. Może jednak warto wybrać inną lokalizację z klifami np. typu wspomniane Poddąbie. Tylko że tam w sezonie wakacyjnym to raczej trudno będzie się odciąć od "cywilizacji"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, arturross15 napisał:

 Nie jestem brudasem i porządek  po sobie zostawiam ładniejszy niż zastałem.

"Nie jestem brudasem" ale autem to by podjechał na sam klif... brakuje ci wyobraźni i wydaje ci się ze jedyne czym można zaszkodzić przyrodzie to rzucone opakowanie po topionym serku...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, gocu napisał:

"Nie jestem brudasem" ale autem to by podjechał na sam klif... brakuje ci wyobraźni i wydaje ci się ze jedyne czym można zaszkodzić przyrodzie to rzucone opakowanie po topionym serku...

 

Dziwią mnie ludzie którzy oceniają innych po jednym zdaniu. Nie wiesz kim jestem więc nie oceniaj, bo twe oceny są mocno  inne od rzeczywistych. Zresztą wystarczy czytać ze zrozumieniem (wiem, to trudne).  Wiem. Pisałem że "chcę podjechać dość blisko". To nieco płynne zdanie. Niczego ono nie precyzuje. Komety również przelatują dość blisko ziemi, co nie znaczy że się o nią ocierają.

Jak widać kolega goTomek wkleił foto takiej miejscówki co pokazuje że jednak takowe są. 

Wyobraźnię mam sporą i nie wydaje mi się, by jeden 8mio godzinny nocleg , w czymkolwiek w stopniu nieodwracalnym mógłby zaszkodzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach w googlemaps widać jak wygląda to miejsce (Mechelinki): porozrzucane śmieci, pozostałości po ogniskach, wydeptane ścieżki z klifu na plażę (prawdopodobnie na terenach zagrożonych erozją). Mogę się założyć, że autorzy tego syfu uważają, że pozostawili po sobie porządek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maklakiewicz napisał:

Na zdjęciach w googlemaps widać jak wygląda to miejsce (Mechelinki): porozrzucane śmieci, pozostałości po ogniskach, wydeptane ścieżki z klifu na plażę (prawdopodobnie na terenach zagrożonych erozją). Mogę się założyć, że autorzy tego syfu uważają, że pozostawili po sobie porządek.

 

Może lepiej pisz na temat. Jak nie masz nic w temacie do powiedzenia to idź zrobić coś pożytecznego, np. posprzątaj swój pokój. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za stary byś mnie prostował i pouczał. Tematem jest miejscówka na noc. Masz miejscówkę to wklej linka z lokalizacją. Nie masz nic do napisania, to weź się za porządki w pokoiku, a nie bawisz się w Greenpeace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jechałem rowerem między Pogorzelicą a Mrzeżynem. Droga ta była zwykłą polną drogą, którą normalnie autem "na legalu" można jechać. To było co prawda pod koniec września, jednak tereny te wydawały się być bardzo dzikie. Może tam warto popróbować swoich sił? ;) lasów tam nieco mniej, jednak widoki z klifów jakieś by się znalazły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...