Skocz do zawartości

[rower] Zakup roweru mtb


mateuszsokolowski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam roweru mtb do 1600 zł. Rowerem będę jeździł głownie po drogach leśnych i czasami na szosie. Wymagania to rama minimum rozmiar M oraz wielkości kół - 29 cali. Znalazłem ciekawy, zadbany egzemplarz https://allegro.pl/oferta/haibike-big-curve-29r-tarczowki-shimano-merida-mtb-7585851418. Czy jest warty swojej ceny? bo szczerze pierwsze słyszę o takiej marce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Kands to taka padaka, że głowa mała. Że ktoś to komuś poleca...

Profesjonalizm pokazuje tabelka z geometrią, a właściwie jej brak. Jasno to wskazuje dla jakiej grupy odbiorców jest stworzony ten rower. Mam być kolorowy i mieć przerzutki "Szimano".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"WZROST: ok. 170 - 185cm"

No tak, bo przecież 15 cm wzrostu to minimalna odchyłka.

"WIDELEC - SANTOUR M3010"

A tutaj nawet z naklejki nazwy producenta nie potrafią przepisać.

Na 99,99% ten rower nie kompletnie nic wspólnego z KTM, oprócz podrobionej naklejki. Nieładnie takie rzeczy robić...

Dodatkowo jest złożony na katastrofalnie słabych komponentach. Na moje oko to ktoś składa coś tam w szopie, a potem sprzedaje za chore pieniądze...

Godzinę temu, dorota57 napisał:

To jest rower, prezent na komunię.

Właśnie dlatego uważam że nie powinno się go polecać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca. Dla kół 26', 27,5' i 29' zawsze były różne rozmiary ram. Jednak rzeczywiście, może na 29' nie było tak małych ram.

Wracając do tematu. Kup coś "firmowego", a nie jakieś wynalazki z Allegro. Jak nie, to ja bym szedł do Decathlonu, który od zawsze niszczy konkurencję w danym przedziale cenowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pablo59 wybacz, czasami zupełnie niepotrzebnie, nieco zbyt emocjonalnie podchodzę do wyrażania opinii. Także jeżeli kogoś uraziłem a przy okazji walnąłem głupotę, to przepraszam.

Tak patrzę na RR540 i niestety wygląda na to, że specyfikacja już tak nie błyszczy jak sezon czy dwa temu. Chyba że pomyliło mi się z innym modelem, ale z tego co pamiętam to wcześniej była pełna grupa Shimano a nie Microshift.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...